مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

آرویند شارما ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

روشهای تولید خوب کلید ایجاد اعتماد به API های داخلی است: Arvind Sharmaگروه دارویی تحت وزارت مواد شیمیایی و کودی هفته گذشته در بیانیه مطبوعاتی گفت که طرح تشویقی مرتبط با تولید (PLI) برای داروهای فله پاسخ بسیار مثبتی را از صنعت نشان داده است که به موجب آن 215 برنامه انجام شده توسط 83 تولید کننده دارویی دریافت شده است. .

ETHealthworld با آنها صحبت می کند آرویند شارما، شریک، Shardul Amarchand Mangaldas & Co، تا از دیدگاه وی در مورد جنبه های اساسی در تقویت تولید API داخلی و چگونگی تأثیر طرح PLI دولت Modi بر صنعت آگاه شود.

پرسش: همه گیری Covid چگونه در صنعت داروسازی تغییراتی ایجاد کرده است؟
آرویند: ما شاهد یک تغییر زمین ساختی و رشد سریع در بخش داروسازی هستیم. تقاضای جهانی برای محصولات دارویی به شدت افزایش یافته است ، و نوآوری های زیادی در بخش بهداشت و علوم زندگی وجود دارد. بازار محصولات دارویی نیز در حال تغییر است ، زیرا مردم در حال حاضر قابل استفاده هستند و همچنین داروهای عمومی را انتخاب می کنند.

اختلال جهانی ناشی از همه گیری Covid-19 باعث شده است که مردم به چندین گزینه جایگزین فکر کنند ، از جمله گزینه جایگزین برای چین که یک قطب تولید جهانی برای محصولات دارویی است و مواد اولیه از جمله API ها و KSM.

این یک فرصت بزرگ برای بخش داروسازی هند است و ما باید از آن با استراتژی درست بهره ببریم. بخش داروسازی باید توانایی های تولیدی خود را افزایش دهد ، از فن آوری بهره برداری کند ، هوش مصنوعی را به طور گسترده استفاده کند و روشهای خوب تولید را به طور گسترده تمرین کند.

پرسش: اقدامات اساسی در افزایش تولید داخلی API چیست؟
آرویند: دولت هندوستان (GOI) طرح هایی را برای ارتقا of تولید داخلی مواد اولیه حیاتی و API ها مانند پارک های دارویی فله ای و طرح تشویقی مرتبط با تولید (طرح PLI) با پیامدهای مالی 10 هزار کرون INR معرفی کرده است. GOI اخیراً با اصلاح طرح PLI ، محصولات API بیشتری را مجاز به دریافت مشوق کرده است.

در حالی که این چارچوب ایجاد شده است ، هرگونه مانع سطح زمین در مواجهه با صنایع باید به موقع برطرف شود. برای این منظور ، چارچوب نظارتی باید کاربرپسند باشد و بهترین امکانات زیرساختی در کلاس از جمله سیستم زیست محیطی تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های آزمایشگاهی فراهم شود. نیازی به ذکر نیست ، تأمین کافی مواد اولیه و مواد ماهر باید تضمین شود. برای توسعه این بخش باید یک رویکرد جامع داشته باشیم.

پرسش: آیا می بینید که رقابت در قیمت به گلوگاهی برای API های داخلی تبدیل شده است؟
آرویند: GOI ، در میان دیگران ، اصلاحاتی را برای رفع خطرات ایجاد اختلال در زنجیره تأمین در بخش API انجام داده است. این اصلاحات تا حدی اطمینان حاصل می کند که تولیدکنندگان دارو در هند بودجه کافی را تأمین می کنند و آنها قادر به تولید محصولات خود با قیمت های رقابتی هستند.

رقابت سالم در هر بخش ، رشد را تضمین می کند و به نفع همه ذینفعان ، از جمله مشتری نهایی است. رقابت فقط تأثیر مثبتی خواهد داشت.

پرسش: انتظارات شما از طرح PLI چیست؟
آرویند: طرح PLI منجر به تقویت بخش تولید ، ایجاد فرصت های شغلی و کاهش خروجی فارکس به دلیل واردات مواد اولیه خواهد شد. از آنجا که این یک مکانیزم تشویقی است ، تأثیر مستقیمی بر درآمد و سودآوری ذینفعان مختلف خواهد داشت و این باید جذابیت سرمایه گذاری ها را ایجاد کند.

این مرحله برای تقویت تولید داخلی API آماده شده است و من فکر می کنم که در حال حاضر در نقطه شروع خوبی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *