مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

آرویند کجریوال ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

سیستم بهداشتی دهلی در طی شیوع همه گیر فروپاشید: آرویند کجریوالدهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد ، روز دوشنبه گفت: دهلی با سطح شدید شیوع ویروس کرونا مواجه شد ، اما سیستم بهداشتی آن به دلیل “اصلاحات” در سال های اخیر و مدیریت بهتر سقوط نکرد.

به گفته کجریوال ، در بسیاری از کشورهای پیشرفته و شهرهایی مانند نیویورک ، زیرساخت های بهداشتی فرو ریخته است ، اما اقدامات مانند انزوای خانگی از چنین وضعیتی در دهلی جلوگیری می کند.

بیش از 3.12 لک مردم تحت انزوای خانگی بهبود یافتند که ابتدا در دهلی آغاز به کار کرد ، جایی که اولین بانک پلاسما در جهان افتتاح شد. کجریوال در یک مراسم روز جمهوری گفت ، تاکنون 4،929 نفر پلاسما درمانی دریافت کرده اند.

وزیر ارشد گفت علی رغم خشک شدن درآمد مالیاتی به دلیل همه گیری ، دولت AAP موفق شد حقوق کارمندان خود را پرداخت کند و به طرح های برجسته خود ، از جمله برق و برق رسانی رایگان ادامه دهد.

وی در آخرین چرخه صورتحساب ، 38 خانوار لاکچری صفر قبض برق دریافت کردند ، در حالی که 14 مصرف کننده خانگی لک قبض صفر برای تأمین آب دریافت کردند ، وی در عملکرد دولت دهلی گفت ، جایی که پرچم ملی را نیز باز کرد.

کجریوال گفت ، تا ماه مارس ، دولت دهلی تحویل درب طرح جیره را آغاز می کند ، که “انقلابی” در سیستم توزیع جیره به وجود می آورد.

دولت همچنین قرار است کارت های سلامتی صادر کند ، که در آن تمام پرونده های بهداشتی یک فرد ذخیره می شود.

وی گفت: بیمارستان های دولتی و خصوصی به سیستم مدیریت اطلاعات بهداشتی (HIMS) متصل می شوند و افراد می توانند از طریق اینترنت قرار ملاقات برای مشورت با پزشکان بدون انتظار در صف در بیمارستان ها بگیرند.

وزیر ارشد گفت پروژه های تمیز کردن رودخانه یامونا نیز به موقع اجرا می شود و دولت در سالهای آینده ساکنان محله های فقیرنشین را در آپارتمان ها جابجا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *