مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

آمبانی می گوید ابزارهای فن آوری واکسیناسیون Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld را فراهم می کند

1 min read

آمبانی می گوید ابزارهای فن آوری واکسیناسیون Covid-19 را فراهم می کنددهلی نو: همزمان با آماده شدن هند برای اجرای یکی از بزرگترین برنامه های واکسن ، میلیاردر Mukesh Ambani روز سه شنبه گفت که گروه وی در حال همکاری با مقامات برای تهیه ابزارهای فن آوری و ستون فقرات برای تلقیح جمعی علیه Covid-19 است. سرمایه گذاری مخابراتی Ambani Jio با ارائه تماس صوتی رایگان و داده های ارزان قیمت ، چهار سال پیش راه اندازی شد. امروز ، جیو بزرگترین اپراتور مخابراتی هند با بیش از 400 میلیون کاربر است که هر یک به اینترنت متصل هستند.

در یک رویداد در فیس بوک ، آمبانی گفت که فشار دیجیتالی دولت حتی در هنگام شیوع همه گیر کشور را ادامه می دهد و اکنون به ارائه یکی از بزرگترین برنامه های واکسیناسیون کمک می کند.

دسترسی خوب دیجیتال و اینترنت به افراد امکان می دهد از خانه کار کنند و به کسب و کارها کمک می کنند تا بدون اختلال کار کنند.

وی گفت: “گاهی اوقات من تعجب می كنم كه اگر همه گیری هند فقط چهار یا پنج سال زودتر به آن مبتلا شده بود ، ما با همه ارتباطاتی كه داشتیم در وضعیت مطلوبی مانند امروز نبودیم.”

آمبانی ، که رئیس اتحادیه نفت و خرده فروشی تا مخابرات Reliance Industries Ltd است ، گفت که اعتبار این امر باید به چشم انداز نخست وزیر هند دیجیتال اختصاص یابد ، جایی که وی انگیزه کل صنعت را برای پهنای باند در 5 سال فعالیت خود ایجاد کرد. ترم اول

وی گفت ، این فشار دیجیتالی به انتقال وجه نقد به حساب های بانکی 20 کرور نیازمند در طی همه گیر شدن بیماری کمک کرد. “و اکنون ما تقریباً هم سطح با جهان آماده هستیم تا یکی از بزرگترین برنامه های واکسن را در نیمه اول سال 2021 ارائه دهیم.”

فناوری همچنین به ارائه خدمات بهداشتی کمک کرده است.

وی گفت: “ما در حال همکاری بسیار نزدیک با همه مقامات هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که ابزارهای فن آوری و ستون فقرات را حتی برای واکسیناسیون در سه ماهه آینده با استفاده از فناوری فراهم می کنیم.”

در اوایل این ماه ، نخست وزیر نارندرا مودی نیز در مورد استفاده از فناوری تلفن همراه برای تلقیح جمعی علیه Covid-19 صحبت کرده بود.

به زودی پس از به قدرت رسیدن دولت مودی ، حساب های بانکی Jan Dhan یا بدون مزاحمت برای برنامه ضعیف و بی هویت بیومتریک Aadhaar را راه اندازی کرد و آنها را با تلفن های همراه جدا کرد.

این به دولت کمک کرد یارانه ها و سایر مزایا را مستقیماً به حساب ذینفعان شناسایی شده بدون هیچ گونه تخریب و سرقت وارد کند.

این تثلیث موفق ممکن است برای اطمینان از رسیدن واکسن به افراد مستحق تکرار شود.

سه سازنده اصلی واکسن ویروس کرونا – Pfizer Inc و AstraZeneca Plc و Bharat Biotech – برای مجوز استفاده اضطراری در هند اقدام کرده اند.

در حالی که Pfizer India برای وارد کردن واكسن mRNA تجربی خود برای فروش و توزیع بدون نیاز به آزمایشات بالینی محلی ، به تنظیم كننده دارو مراجعه كرده است ، م Instituteسسه سرم هند ، شریک واكسن AstraZeneca هند ، با استفاده از داده های مرحله III ، مجوز استفاده اضطراری را درخواست كرده است. آزمایشاتی که به صورت محلی و همچنین در برزیل و انگلیس انجام شده است.

Bharat Biotech مستقر در حیدرآباد بدنبال تکثیر Covaxin است که بومی سازی آن با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در حال توسعه است.

این برنامه ها به این معنی است که به زودی در کشوری که دومین پرونده بارگذاری ویروس کرونا در جهان را دارد ، می توان یک تلاش گسترده برای واکسن را انجام داد.

آمبانی با اشاره به Covid-19 ، گفت: این در DNA هند نیست که بتواند توسط یک بحران بازدارنده شود ، و ملت نه تنها با مقاومت و عزم راسخ عظیم با همه گیری روبرو شد بلکه آن را به فرصتی برای رشد جدید تبدیل کرد.

در حالی که دولت سهمیه و پول نقد رایگان به نیازمندان می داد ، شرکت ها تلاش خود را انجام دادند. Reliance یک بیمارستان اختصاصی برای Covid-19 ساخت ، آزمایشات را در بخش علوم زندگی خود افزایش داد و PPE تولید کرد. و شبکه های مخابراتی جیو و سایر ارائه دهندگان خدمات کشور و مشاغل را فعال نگه داشتند.

“ما هرگز تصور نمی کردیم که همه از خانه کار کنیم و ترافیک شبکه چندین درصد رشد کند و هیچ کس از این کار خارج نشود. اما ما (در جیو) می توانستیم 99 درصد در دسترس بودن را حفظ کنیم ، به طوری که هندی ها بتوانند از خانه کار کنند ، از خانه خرید کنند. ، از خانه درس بخوانید و با بقیه دنیا در ارتباط باشید. ”

وی گفت: فناوری با همه مراحل دیجیتالی سازی که هند برداشته است ، ثروت را ایجاد می کند و ارزش آفرینی را برای افراد و مشاغل کوچک ایجاد می کند.

وی افزود: “به نظر من ، ایجاد ثروت بیشتر به معنای اشتغال بیشتر و تجارت بیشتر است.” وی با اضافه کردن مشارکت بین JioMart – پلت فرم تحویل آنلاین گروه Reliance ، و WhatsApp فیس بوک فروشگاه های محلی kirana را به مصرف کنندگان متصل می کند.

“و همراه با سیستم عامل های ما و ابزارهایی که در اختیار مشاغل کوچک و مصرف کنندگان قرار خواهیم داد ، من معتقدم هند را به یک اقتصاد 5 تریلیون دلاری سوق می دهد و هندوستان را بسیار برابر تر می کند ، با رشد ثروت برابرتر در انتهای کشور هرم ، “او گفت.

“من قاطعانه اعتقاد دارم که در دو دهه آینده ، هند رشد خواهد کرد و در میان سه اقتصاد برتر جهان قرار خواهد گرفت. اما مهمتر از همه ، این یک جامعه برتر دیجیتال خواهد بود.”

این امر همچنین با راه اندازی سرویس های مخابراتی 5G پرسرعت و همچنین دولت متصل به هر روستای کشور با باند پهن ثابت پرسرعت کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *