مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

احضار دادگاه ED AP CM YS Jagan Mohan Reddy ، مدیران شرکت های داروسازی ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

هیدرآباد: دادگاه ویژه ED احضاریه را به YS Jagan Mohan Reddy ، وزیر ارشد آندرا پرادش ، Vijaysai Reddy ، نماینده YSRCP ، افسر بازنشسته IAS BP Acharya و مدیران شرکت های دارویی Hetero ، Aurobindo و Trident Life Sciences Limited احضار کرده و از آنها خواسته است در دادگاه حاضر شوند. آن را در 11 ژانویه

پرونده ED شاخه ای از پرونده quid pro quo CBI است كه شركت های داروسازی را به رشوه دادن به شركت های جگان به نام سرمایه گذاری به جای واگذاری زمینی كه از طریق ایالت به ریاست پدر فقید وی YSR طی سالهای 2004-2009 بدست آورده اند ، متهم كرد.

پرونده اخیراً از دادگاه Nampalli MSJ به دادگاه ویژه ED که احضارنامه جدید را صادر کرده منتقل شده است.

با این کار ، تمام شش صفحه شارژ ثبت شده توسط ED در پرونده quid pro quo اکنون به دادگاه ویژه ED رسیده اند که کلیه پرونده ها را به همراه 11 برگه شارژ CBI تشکیل شده در همان پرونده رسیدگی خواهد کرد.

دادگاه CBI پیش از این نیز به عنوان دادگاه ویژه ED تعیین شده بود تا پرونده های تحت قانون جلوگیری از پولشویی را تشکیل دهد.

در حالی که پرونده CBI علیه این شرکت های داروسازی این بود که آنها به جای سرمایه گذاری 29 میلیارد تومانی که در انتشارات Jagathi ، خانه رسانه Jagan ، وکلا انجام دادند ، با متهم توطئه جنایی کردند تا 150 جریب زمین در Jadcherla SEZ در Telangana بدست آورند. از AP ​​CM با قاطعیت این موارد را به عنوان ادعاهایی با انگیزه سیاسی انکار می کنند.

اگرچه محققان می گویند این پرونده دارایی های نامتناسب است ، اما ادعاهای مطرح شده توسط سازمان های کاوشگر در واقع نامتناسب تر هستند.

یک دادگاه استیناف ED نیز در بحث خود سال گذشته نیرو پیدا کرد و از خود پرسید که چرا هر صنعتگری به دلیل دریافت سود 21 کرور از ایالت 29 کرور از دست می دهد و دستور پیوست ساخته شده توسط مقامات اداره اجرای احکام (ED) را در رابطه با شرکت های داروسازی Hetero ، Aurobindo و Trident شرکت ها.

ED این پیوست را به عنوان بخشی از تحقیق در پرونده دارایی های نامتناسب جگان در صفحه شرکتی شرکت های دارویی خود انجام داد.

این آژانس پرونده خود را بر اساس پرونده CBI تنظیم کرد که می گوید ایالت AP تحت دولت YSR هر کدام 75 جریب زمین را به صورت اجاره به هترو و اوروبیندو در Jadcherla SEZ داده است.

CBI گفت ، به جای این سود ، آنها در شرکت های Jagan سرمایه گذاری کردند.

ED چندین دارایی از شرکت های داروسازی و دارایی های پیوست شده به ارزش 51 کرور را شناسایی کرده بود.

شرکت های متضرر این اقدام را در دادگاه تجدیدنظر به چالش کشیدند.

دادگاه همچنین در عمل مقامات ED در اصطلاح دارایی های غیر متصل به شرکت های متهم به عنوان عواید ناشی از جرم ایراد گرفت.

این شركت به شركت های متضرر اجازه داد كه دارایی های پیوست را خنثی كنند به شرطی كه مبلغی معادل ارزش دارایی های پیوست به ED سپرده شود.

از اوروبیندو ، هترو و تریدنت خواسته شد سپرده های نقدی ایجاد کنند که ارزش پیوست مربوط به آنها برابر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *