مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ارتش یک لک آماده برای تزریق واکسن ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

ارتش یک لک آماده آمپول واکسندهلی نو: حدود 96000 واکسیناتور برای برنامه واکسیناسیون Covid آموزش دیده اند که دولت قصد دارد در ماه ژانویه پس از تأیید واکسن ، آن را اجرا کند.

از دولت های ایالتی ، مقامات منطقه ای و کمیسرهای شهرداری خواسته شده است تا کارمندان زمینی ، سیستم های تدارکاتی و IT را برای اجرای محرکه ای که هدف آن پوشش “اولویت جمعیت” 30 کروری تا ماه ژوئیه است ، آماده کنند.

در جلسه سطح بالا با همه ایالت ها و UT ها در روز پنجشنبه ، مرکز از آنها خواست تا از آمادگی م ensureثر اطمینان حاصل کنند. یک اجرای خشک توسط همه ایالت ها و UT در 2 ژانویه انجام می شود. “این فعالیت پیشنهاد می شود حداقل در سه سایت جلسه در همه پایتخت های ایالت انجام شود. برخی از ایالت ها همچنین مناطقی را شامل می شوند که در زمین های سخت قرار دارند یا از نظر لجستیکی ضعیف هستند. حمایت کنید “، یک مقام رسمی گفت. ماهاراشترا و کرالا به احتمال زیاد برنامه خشک در شهرهای دیگر غیر از پایتخت خود را برنامه ریزی می کنند.

TOI روز پنجشنبه گزارش داده بود كه وزارت بهداشت قصد دارد قبل از برنامه واكسيناسيون ، يك مانور سراسري برگزار كند.

قرار است پانل تخصصی موضوع تنظیم کننده دارو در مورد واکسن Covid در تاریخ 1 ژانویه تشکیل شود تا مجوز استفاده اضطراری را برای موسسه سرم Covishield هند و Bharat Biotech’s Covaxin در نظر بگیرد.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *