مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ارسال خبر واکسن سرم ، 48 ساعت دیگر به تأخیر افتاد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

ارسال واکسن سرم 48 ساعت دیگر به تأخیر افتادپونا: انتقال هوای گسترده دوزهای واکسن Covishield از اینجا 48 ساعت دیگر به تأخیر افتاده است. اکنون احتمالاً فقط تا روز دوشنبه اتفاق می افتد. موسسه سرم سازنده واکسن هند صحبت در مورد تأخیر حمل و نقل را به دلیل “مذاکرات قیمت” با دولت اتحادیه رد کرد.

برای اولین بار انتظار می رفت که حمل و نقل از روز پنجشنبه ، و سپس جمعه آغاز شود.

کلدیپ سینگ ، مدیر فرودگاه پونا گفت ، “امروز (جمعه) نیز هیچ حرکتی رخ نداد. همانطور که قبلا گفته شد ، ما در پایان آماده و آماده هستیم. ما به راحتی می توانیم از پس حمل و نقل برآییم و در حال حاضر بیش از 150 تن بار را در روز حمل و نقل می کنیم. ” یک نماینده هواپیمایی گفت: “حمل و نقل به روز دوشنبه موکول شده است. اکنون اطلاعات بیشتری در این مورد نداریم. “
ارسال واکسن سرم 48 ساعت دیگر به تأخیر افتاد
در انتظار دستور دولت برای حمل واکسن: سرم
در همین حال ، مدیر اجرایی SII ، Adar Poonawalla گفت: “به هیچ وجه مذاکره در مورد قیمت وجود ندارد. چند روز دیگر عرضه به بازار انجام می شود. قبل از انتقال دوزهای واکسن ، فرایندهای لازم برای پیگیری وجود دارد. ” شما.

پوناوالا اعلام کرده است که کوویشیلد با قیمت ویژه 200 روپیه برای هر 100 میلیون دوز اول به دولت ارائه می شود. با دوز 1000 روپیه در بازار موجود خواهد بود.
SII 50 میلیون دوز در کارخانه منجاری در پونا آماده دارد. منتظر دولت بوده است تا قبل از شروع تمرین گسترده حمل و نقل ، دستور رسمی دوزها را صادر کند. پونوالا گفت که شرکت او هر ماه 50-60 میلیون دوز واکسن تولید می کند.

SII ناوگان کامیون های یخچال دار برای انتقال واکسن در بسته های سرد از کارخانه خود در منجاری به فرودگاه پونا و همچنین به مقصد نزدیکتر از جمله بمبئی دارد.
کارشناسان و مقامات فرودگاه گفتند که در فرودگاه پونا ، مقامات در حال بررسی گزینه هایی مانند تغییر پروازهای داخلی به پروازهای باری با مجوز DGCA و باز کردن یک اسلات ویژه برای حمل سریع واکسن هستند ، علاوه بر حمل واکسن از طریق جاده ، کارشناسان و مقامات فرودگاه گفتند.

مقامات گفتند که همه گزینه ها ، از جمله ایجاد یک جایگاه ویژه برای مقاصدی که پروازهای برنامه ریزی شده از پونا ندارند و باز کردن باند پروازها در شب ، ممکن است در نظر گرفته شود. در حال حاضر ، فرودگاه پونا به دلیل کارهای فرش دوباره باند پرواز بعد از ساعت 8 انجام نمی شود.
IndiGo ، در یک بیانیه رسمی ، گفت ، “مطابق با مدل کسب و کار و استراتژی رهبری هزینه ما ، ما خوشحال هستیم که حمل واکسن Covid-19 را در هواپیما ارزیابی می کنیم و قول می دهیم در بهترین توانایی های خود کمک کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *