مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

از گیاه به بازوی دیگر ، هند برای نشان دادن هر ویال Covid shot از طریق برنامه ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

از گیاه به بازو دیگر ، هند برای نشان دادن هر ویال Covid شات از طریق برنامهبنگالورو: هند ممکن است به افراد خطرناک مبتلا به بیماری های مشترک اجازه دهد تا واکسن خود را اعلام کنند. اگرچه قرار است این مجموعه از جمعیت پس از مراقبت های بهداشتی و كارگران خط مقدماتی تلقیح شوند ، اما همه ایالت ها اطلاعات تلفیقی درباره آنها ندارند.

بخشی از آماده سازی واکسن در هند ، برچسب گذاری و پیگیری واکسن ها از محل مبدا (بنادر / شرکت های داروسازی) تا فردی است که دوز را دریافت می کند. این مورد توسط برنامه CO-WIN ، نسخه به روز شده شبکه الکترونیکی واکسن الکترونیکی (eVIN) – که از سال 2015 برای سایر برنامه های واکسیناسیون استفاده می شود ، فعال می شود. آخرین مایل. هر شخصی که واکسن دریافت می کند ، پیامکی با جزئیات تاریخ ، مکان ، زمان واکسیناسیون و نام واکسیناتور دریافت می کند. این برنامه همچنین گواهی تولید می کند.

داده های ذینفع برای دو دور اول توسط مقامات ایالتی وارد می شود ، در حالی که داده های دور سوم که اولویت افراد همراه را تشکیل می دهد ، ممکن است افراد را در حال ثبت نام خود ببینند. “گزینه خود ثبت نام در CO-WIN گنجانده شده است و مقامات محلی قبل از واکسیناسیون برنامه های خود را تأیید می کنند. این گزینه در حال حاضر غیرفعال است زیرا دولت ها داده های کارکنان مراقبت های بهداشتی را وارد می کنند. “

دولت گزینه جمع آوری اطلاعات افراد مبتلا به بیماریهای مختلف و بارگذاری آنها را به عنوان ورودی های انبوه حفظ کرده است ، اما این امر به داده های گسترده ای در ایالت ها نیاز دارد که ممکن است در جدول زمانی مشخص قابل استفاده نباشد. آروندثی گفت: “اگر چنین داده ای در دسترس نباشد و یا هر نظرسنجی برنامه ریزی شده كامل نباشد ، دولت احتمالاً اجازه ثبت نام خود را می دهد.”

کارشناسان بخشی از کمیته های ICMR و سایر دولت هند گفتند که گزینه های مختلفی از جمله خوداظهاری ، استفاده از پایگاه داده ملی بیماری های غیرواگیر (NCD) و یافته های نظرسنجی درب منزل در ایالت هایی مانند کارناتاکا و بمبئی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *