مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

اسناد زنان در هنگام مشاوره الکترونیکی مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند ، وب سایت ها سعی در پنهان کردن آن دارند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

زنان در طی مشاوره های الکترونیکی مورد آزار جنسی قرار می گیرند ، وب سایت ها سعی می کنند آن را پنهان کنندوب سایت های ارائه دهنده مشاوره با پزشکان 24×7 به سایت هایی برای آزار و اذیت جنسی پزشکان زن تبدیل شده اند ، در حالی که “بیماران” در لباس مشاوره ، چشمک می زنند ، خودارضایی می کنند و یا مکالمه ای رکیک انجام می دهند.

وب سایت ها به جای گزارش چنین حوادثی به پلیس و اطمینان از اقدامات مقابله با آزار دهنده های جنسی ، تلاش کرده اند که آن را تحت فشار قرار دهند در حالی که اقداماتی را برای بررسی چنین حوادثی انجام می دهند ، با موفقیت کم.

مقررات ابلاغ شده در ماه مه سال جاری مقرر می دارد که در مشاوره از راه دور پزشکی “هر دو بیمار و پزشک ثبت نام شده پزشکی (RMP) باید هویت یکدیگر را بدانند”. این اکثر وب سایت ها دنبال نمی کنند. در حقیقت ، بیشتر مردم به خود می بالند که در عرض چند ثانیه یا چند ثانیه از ثبت نام و پرداخت هزینه ، می توان شما را برای مشاوره نزد پزشک برد.

بیماران با چندین شماره شناسه متفاوت ثبت نام می کنند و از این موارد برای آزار و اذیت پزشکان زن استفاده می کنند. بیماران مرد به عنوان زن ثبت نام می کنند و پزشکان اغلب تنها پس از شروع مراجعه به تماس متوجه این موضوع می شوند. اگر “بیمار” پس از آزار و اذیت یک پزشک مسدود شود ، او به دنبال هدف قرار دادن پزشکان دیگر در سایت است زیرا سایت ها برای شناسایی چنین تماس گیرنده ها و مسدود کردن آنها یا طرح شکایت رسمی از آزار جنسی ، کم کاری کرده اند یا هیچ کاری نکرده اند. با داشتن یک برنامه ماهانه فقط چند صد روپیه ای بسته به برنامه و نوع خدمتی که انتخاب کرده اید ، اکثر وب سایت ها مشاوره های رایگان نامحدود یا تعداد محدودی مشاوره رایگان در روز را ارائه می دهند.

“این بسیار آسیب زا است ، به خصوص اولین بار که اتفاق می افتد. بیشتر این تماس ها شب ها اتفاق می افتد و بنابراین ما از این شرکت خواسته ایم که پزشکان عمدتا مرد را شبانه در تماس داشته باشد. آنها همچنین اجازه تماس مشاوره نامحدود برای اشتراک ماهانه را متوقف کرده اند. این تعداد تماس های ما را کاهش داده است. “

چه Practo ، یکی از شرکت کنندگان اولیه در زمینه مشاوره تلفنی ، و یا یک شرکت کننده بعدی مانند Dhani ، یک شرکت مشاوره تلفنی که توسط India Bulls تاسیس شده است ، پزشکان شاغل در این شرکت ها به طور منظم با آزار و اذیت جنسی از سوی بیماران روبرو شده اند. اگرچه به پزشکان اطمینان داده شده است که اسناد شناسایی برای بیمارانی که می خواهند از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنند اجباری شده است ، اما به نظر می رسد هیچ موردی در مورد بارگذاری شده بررسی نمی شود و هیچ یک از وب سایت ها هنجارهای سخت گیری مشاوره را منعکس نمی کنند.

حتی مواردی وجود داشته است که گروه های مردی یک زن زن را صدا می کنند و صحبت های نامناسبی دارند یا حرکات مبتذل انجام می دهند. در برخی موارد ، آزار دهندگان با هجوم آنها در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام ، درخواست های دوستی ارسال کرده و شماره های شخصی را درخواست کرده و آنها را مجبور به تغییر تنظیمات حریم خصوصی حساب های خود کرده اند.

“این نمی تواند به عنوان بخشی از کار ما عادی شود. ما اکنون بیشتر مراقب هستیم و می توانیم احساس کنیم که شخصی بیمار اصلی نیست و سریعاً تماس را قطع می کند ، شخص را مسدود کرده و به شرکت اطلاع می دهد. اما مجبور نیستیم این مسئله را تحمل کنیم. برای مکالمه ای که به نسخه پزشک تبدیل نمی شود ، حتی به ما کمیسیون هم پرداخت نمی شود. “پزشکی گفت که برای دانی کار می کند. دانی برای هر مشاوره ای که برای شما نسخه تولید می کند ، ماهیانه 40 تا 45 هزار روپیه به ازای کمیسیون به پزشکان می پردازد. در پراکتو ، پزشکان برای هر مشاوره 64 روپیه پرداخت می شوند.

سخنگوی دانی گفت که مراقبت های بهداشتی دانی یک محصول جدید است و ظرف یک ماه همه چیز در جای خود قرار می گیرد ، اما ابراز عدم توانایی در صدور بیانیه رسمی در مورد این موضوع را دارد. Practo در پاسخ به س TOالات TOI اظهار داشت که این یک سیاست تحمل صفر در برابر رفتارهای نادرست و آزار و اذیت از هر نوع طبیعت است و “تمام حساب های بیماران OTP تأیید شده است ، و این برنامه دارای یک ویژگی داخلی است تا اطمینان حاصل شود که بیماران سوus استفاده کننده بلافاصله توسط پرچم گذاری می شوند دکتر”. به گفته یك پزشك ، تأیید OTP صرفاً تأیید می كند كه بیمار به شماره داده شده توسط بیمار دسترسی دارد ، اما هویت فرد را تأیید نمی كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *