مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

افزایش پذیرش Covid در pvt hosps تأخیر در برنامه خاموش کردن بخشهای جداگانه ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

حیدرآباد: افزایش پذیرش Covid در برنامه pvt hosps باعث می شود بخشهای جداگانه خاموش شودحیدرآباد: بیمارستانهای شرکتی طی سه تا چهار هفته گذشته شاهد افزایش اندکی در پذیرش بیماران Covid-19 بوده اند. گرچه این امر به کمبود تخت منجر نشده است – زیرا بیماران بدون علامت برخلاف ابتدای همه گیری دیگر دیگر به دنبال پذیرش نیستند – اما این امر منجر به تأخیر بیشتر در برنامه بیمارستانها برای بسته بندی بخشهای Covid تا پایان دسامبر شده است.

در واقع ، بیمارستان ها اکنون منتظر می مانند و تا پایان ژانویه تماشا می کنند تا تأثیر جشنواره آیند of سانکرانتی و فصل ازدواج بعدی را برای تصمیم گیری در مورد احتمال بسته شدن بخشهای کووید ببینند.

“با دیدن یک یا دو مورد ، و گاهی اوقات ، عدم پذیرش جدید در 24 ساعت در نیمه دوم نوامبر و اوایل دسامبر ، اکنون شاهد افزایش اندکی موارد هستیم. به عنوان مثال ، در این هفته 35 پذیرش جدید مشاهده کرده ایم. همه اینها بیماران علامتی بوده اند. ”گفت یک مقام ارشد از یک بیمارستان شرکتی در شهر.

طبق سوابق دولت ، اشغال تخت در بخش دولتی از اول دسامبر ثابت بوده است ، اما افزایش در اشغال در بخش خصوصی وجود دارد. در حالی که در حال حاضر 9 درصد تخت های اختصاص یافته برای درمان Covid-19 اشغال شده است (774 از 8575 بیمارستان دولتی در ایالت) ، در بخش خصوصی 19 درصد تخت اشغال شده است (1،501 از 7،769 تخت).

دکتر Bhaskar Rao ، رئیس انجمن بیمارستان های فوق تخصص Telangana ، گفت: “اگرچه پنج تا 10 درصد افزایش در پذیرش در بیمارستان های فوق تخصص وجود دارد ، اما ممکن است نمایانگر کل ایالت نباشد زیرا بسیاری از بیمارستان ها عدم پذیرش زودتر ، در حال حاضر بیماران پوستی است. با این حال ، با افزایش موارد ، بیمارستان ها باید منتظر بمانند و تا پایان ماه جاری تماشا کنند تا در مورد بخش های Covid تصمیم گیری کنند. ما انتظار داشتیم که پرونده ها در ماه دسامبر به شدت کاهش یابد و بخشهای Covid تا پایان همان ماه بسته شود ، اما این اتفاق نیفتاده است. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *