مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

الی لیلی و شرکت 650،000 دوز بیشتری از داروی کووید-19 را به دولت ایالات متحده ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld عرضه می کنند

1 min read

الی لیلی و شرکت 650 هزار دوز بیشتر از داروی کووید-19 را به دولت ایالات متحده عرضه می کنندالی لیلی و شرکت روز چهارشنبه گفتند که دولت ایالات متحده 650،000 دوز اضافی داروی آنتی بادی Covid-19 خود را به قیمت 812.5 میلیون دلار خریداری کرده است.

این شرکت گفت که دوزهای دریافتی تا 31 ژانویه تحویل داده می شود ، حداقل 350،000 در ماه دسامبر تحویل داده می شوند.

این دارو توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده اضطراری مجاز شده است و دولت در ماه اکتبر 300000 دوز را خریداری کرده است.

این خرید جدید بخشی از معامله دولت ایالات متحده برای تأمین تقریباً 1 میلیون دوز لیمو باملانیویماب است ، درمانی مشابه با آنتی بادی درمانی Regeneron Pharmaceuticals Inc با آنتی بادی Covid-19 که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه اکتبر در طول بیماری دریافت کرد.

این درمان ها به یک دسته از داروها به نام آنتی بادی های مونوکلونال تعلق دارند که نسخه های ساخته شده از آنتی بادی های ایجاد شده توسط بدن برای مبارزه با عفونت هستند.

لیلی پیش بینی می کند تا پایان سال 2020 حداکثر یک میلیون دوز باملانیویماب برای استفاده در سراسر جهان تا اوایل سال آینده تولید کند.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *