مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

امامی برای گسترش صادرات محصول آیورودا تحت Zandu ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

امامی برای گسترش صادرات محصولات آیورودا تحت ZanduKOLKATA: Emami قصد دارد نمونه کارهای بهداشتی خود را تحت Zandu به چندین بازار جدیدتر با شرکت دریافت کننده اعتبارات WHO-GMP و گواهی محصولات دارویی (CoPP) برای دو کارخانه خود واقع در Vapi و Masat در گجرات صادر کند.

اعتبارات مربوط به بیش از 40 محصول آیورودا برای سه سال در حالی است که در اوایل آن برای 11 محصول بود.

مدیر امامی Harsha V. Agarwal گفت بسیاری از کشورها رسماً به آیوش رسمیت داده اند اما WHO-GMP و CoPP برای ثبت نام اجباری هستند.

وی گفت: “به همین دلیل است که بسیاری از شرکت های هندی با وجود تعداد زیادی از محصولات قادر به صادرات محصولات مراقبت های بهداشتی آیورودا به خارج از هند نیستند.”

وی گفت: این گواهینامه کیفیت محصولات Ayurvedic مارک Zandu را تأیید می کند و امامی را برای صادرات آنها فراهم می کند.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، هند تقریباً 9000 واحد تولیدی محصولات آیورودا دارد که فقط تعداد معدودی از شرکت ها به این معیار کیفیت WHO-GMP دست یافته اند. طبق این گزارش ، حدود 80٪ از مردم جهان ترجیح می دهند طبق بهداشت جهانی از طب سنتی برای سلامتی خود استفاده كنند.

این گواهینامه ها زمانی صادر می شود که مصرف کنندگان پس از همه گیری Covid به محصولات آیورودا مراجعه کرده باشند.

در هند ، WHO-GMP و CoPP برای محصولات فردی پس از بازرسی مشترک از واحد ، ارزیابی تسهیلات تولید و کیفیت مواد اولیه و محصول توسط نمایندگان سازمان کنترل استاندارد استانداردهای دارویی ، وزارت بهداشت و آیوش ، توسط کنترل کننده داروی عمومی هند اعطا می شود وزارتخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *