مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ایالت با بالاترین حد در سال جدید ، از 1 کرور آزمایش Covid توسط RT-PCR ، Health News ، ET HealthWorld عبور می کند

1 min read

اوتار پرادش: ایالت در سال جدید به بالاترین سطح رسیده و آزمایش RT-PCR را از یک کرور آزمایش Covid عبور می دهدLucknow: با اوج گیری جدید در روز سال نو ، اوتار پرادش با استفاده از روش RT-PCR از یک تست کرور Covid-19 عبور کرد. UP اکنون در کنار معیار تامیل نادو قرار دارد. با این حال ، این ایالت با انجام بیش از 2.44 آزمایش کرور ، از نظر آزمایش کلی Covid-19 در حال حاضر شماره یک است.

“RT-PCR استاندارد طلا در آزمایش Covid-19 است و آزمایش های یک کرور یک شاهکار برجسته است ، اعتبار آن به کار سختی است که توسط هر عضو دیگری که در آزمایش آزمایشگاه در کالج های پزشکی ما انجام می شود ، اختصاص دارد.” دبیر ارشد ، بخش آموزش پزشکی ، دکتر راجنش دوب. مقامات دولتی با اشاره به اینکه آزمایش ستون فقرات نبرد UP علیه بیماری همه گیر Covid-19 بوده و غیرقابل انکار است ، گفت که “داستان UP در مورد کنترل Covid-19 در سال 2020 بدون اشاره به ابتکارات انجام شده توسط اداره آموزش پزشکی دولتی ناقص باقی خواهد ماند.”

دکتر دوب معتقد بود که در حالی که پزشکان و تکنسین ها در زمان بحران خستگی ناپذیر کار می کردند ، رهبری سیاسی نشان داده شده توسط وزیر ارشد یوگی آدیتیانات و وزیر آموزش پزشکی سوره خانا نیز در آینده سود سهام پرداخت خواهد کرد.

“در ماه مارس ، UP فقط یک آزمایشگاه داشت که آزمایش Covid-19 را انجام دهد ، اما امروز در هر سه ماهه بخش آزمایشگاهی یک آزمایشگاه عالی وجود دارد. این شبکه از آزمایشگاه های BSL-2 و BSL-3 تشکیل شده است که حتی پس از پایان همه گیری نیز به خدمات مردم ادامه خواهد داد. “وی افزود ، هم وزارت بهداشت و رفاه خانواده اتحادیه و هم NITI Aayog تلاش ها را تحسین کرده اند. کارشناسان همچنین از بخش آموزش پزشکی برای تفکر “خارج از چارچوب” برای یافتن راه حلی برای مشکلات کلاسیک ، به ویژه کمبود متخصص در شهرهای ردیف 2 و رده 3 ، ستایش کردند.

از سیستم واحد مراقبت ویژه مجازی مثال بزنید که در آن انستیتوی علوم پزشکی سانجی گاندی و دانشگاه پزشکی کینگ جورج نقش برادر بزرگ را بازی می کردند. برای رفع کمبود شدید پزشکان متخصص در کالج های پزشکی منطقه ای – اعم از دولتی و خصوصی – و بیمارستان های شهر بزرگ از تخصص با دو موسسه اوج استفاده شد.

یکی از اعضای هیئت علمی ارشد SGPGIMS گفت: “این مدل به طور منظم توسط کشورهای پیشرفته دنبال می شود.” یک مدیر افسر درجه یک سابق گفت که UP در توسعه مراقبت از بیمار و پروتکل های مدیریت بیماری نیز پیشقدم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *