مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بانک HDFC | Aditya Puri: MD HDcy بانک سابق Aditya Puri به عنوان مشاور ، گروه اخبار بهداشت جهانی ، ET HealthWorld به گروه دارویی عمده جهانی پیوست.

1 min read

آدیتیا پوری به عنوان مشاور به گروه جهانی داروسازی Strides پیوستمدیر عامل سابق بانک HDFC Aditya Puri به عنوان مشاور به گروه عمده داروسازی Strides Group پیوست و همچنین به عنوان مدیر شرکت وابسته Stelis Biopharma فعالیت خواهد کرد. استریدس فارما ساینس ساینس در یک پرونده تنظیم مقررات گفت: “آدیتیا پوری برجسته شرکت معروف تجاری به عنوان مشاور به گروه Strides پیوست و همچنین مدیر شرکت وابسته آن Stelis Biopharma خواهد بود.”

Strides Pharma Science گفت که انتصاب پوری به هیئت مدیره Stelis در یک مرحله هیجان انگیز برای شرکت اتفاق می افتد زیرا از مرحله انکوباسیون خود به مرحله تثبیت و رشد می رود تا خود را به عنوان یک شریک انتخاب در سطح جهان با هدف ارائه درمان های کلاس جهانی معرفی کند. هزینه های مقرون به صرفه برای بیماران در بازارهای نوظهور و توسعه یافته.

پوری در هنگام انتصاب خود گفت که والدین تاسیس گروه Stride ، موفقیت جهانی و هدف اصلی از نظر زیرساخت های اساسی ، این فرصت را به او می دهد تا در داستان رشد هیجان انگیز خود ، درگیر و راهنمایی استلیس و سایر تلاش های گروه باشد.

آرون کومار ، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره Strides ، گفت: “من خوشحالم که از آدیتیا به عنوان مشاور ما و هیئت مدیره استلیس استقبال می کنم. این رأی اعتماد به نفس بالقوه استلیس است. میراث درخشان آدیتیا مشهور است. با پرورش بانک HDFC از بدو تأسیس ، تجربه عمیق وی برای Strides Group و به ویژه Stelis بسیار ارزشمند خواهد بود.

“با استلیس که آماده رشد بعدی است ، زمان مناسب برای گسترش هیئت مدیره ، و اطمینان از هدایت و حاکمیت قوی توسط بهترین ذهن صنعت ممکن است. من مشتاقانه منتظر همکاری با Aditya و استفاده از تخصص او برای انتقال Stelis به جدید ارتفاعات “.

پوری ، که از زمان تاسیس بانک HDFC بیش از 25 سال پیش هدایت آن را بر عهده داشت ، پس از یک حرفه بسیار موفق که این بانک را به بزرگترین وام دهنده بخش خصوصی تبدیل کرد ، در اکتبر 2020 بازنشسته شد.

در اوایل دهه 1990 ، وقتی پوری فعالیت های یک بانک خارجی را در مالزی به عهده داشت ، پوری از دیپاک پارخ پیشنهاد عمده وام مسکن HDFC را دریافت کرد تا به هند بازگردد تا بانکی را در اقتصادی که با حرکت های لیبرالیزه تغییر چرخ داده بود ، راه اندازی کند.

در نوامبر سال 2020 ، شرکت سرمایه گذاری جهانی کارلایل گروپ مستقر در ایالات متحده به عنوان مشاور ارشد درگیر پوری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *