مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

با توجه به رهنمودهای مرکز ، SC می گوید پوسترها نباید در خارج از خانه بیماران Covid ، Health News ، ET HealthWorld چسبانده شوند.

1 min read

با توجه به رهنمودهای مرکز ، SC می گوید پوسترها نباید در خارج از خانه بیماران Covid چسبانده شونددهلی نو: دادگاه عالی روز چهارشنبه دستورالعمل های مرکز را مورد توجه قرار داد و گفت که پوسترها و تابلوها نباید در خارج از خانه های بیماران Covid-19 در کشور توسط مقامات نصب شود.

با این وجود دادگاه اوج افزود که چنین پوسترهایی فقط در موارد خاص قابل چسباندن هستند که مقام صالح دستورالعمل های خاصی را تحت قانون مدیریت فاجعه صادر می کند.

نیمکت نشینی به ریاست دادگستری آشوک بوشن این را در حکم خود درباره درخواست درخواست راهنمایی برای از بین بردن عمل چسباندن پوستر در خارج از خانه افراد آلوده به ویروس کرونا گفت.

نیمکت نشین ، متشکل از قضات RS Reddy و MR Shah ، با رد این ادعا ، گفت مرکز قبلاً دستورالعمل هایی را صادر کرده است ، بنابراین ایالات و سرزمین های اتحادیه نباید چنین پوسترهایی را الصاق کنند.

این مرکز قبلاً به دادگاه عالی گفته بود که در رهنمودهای آن هیچ دستورالعملی در مورد چسباندن پوستر و تابلوها در خارج از خانه های بیماران Covid-19 وجود ندارد و هیچ لکه ای به آن پیوند ندارد.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *