مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بخشی از درمان مقرون به صرفه حق سلامت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

SC: بخشی از مقرون به صرفه حق سلامتدهلی نو: دادگاه عالی روز جمعه مبارزه جهانی علیه Covid-19 را “جنگ جهانی” خواند و از ایالات خواست كه هوشیارانه و هماهنگ با مركز عمل كنند در حالی كه آنها را برای افزایش پلیس در محل های شلوغ برای اجرای دقیق قانون “ماسك باید” راهنمایی می كند. و سایر هنجارهای پیشگیرانه. این گزارش خاطرنشان کرد که حق سلامتی یک حق اساسی است و شامل درمان های مقرون به صرفه نیز می شود ، گزارش Dhananjay Mahapatra.

این برنامه همچنین كمیته های سطح منطقه را برای انجام ممیزی های آتش سوزی در هر بیمارستان كوید حداقل ماهانه یك بار انجام داد.

SC به مرکز می گوید ، برای استراحت متناوب برای پزشکان برنامه ریزی کنید

هر ایالت باید هوشیارانه عمل کند. ایمنی و سلامتی شهروندان باید به جای سایر موارد در اولویت اول قرار داشته باشد. “یک میز دادگستر Ashok Bhushan ، RS Reddy و MR Shah گفت.

طبق این گزارش ، درمان بیماران Covid بسیار پرهزینه شده است و فراتر از دسترس انسان عادی است. “حتی اگر کسی از Covid-19 زنده بماند ، بارها از نظر مالی و اقتصادی او تمام شده است. بنابراین ، یا باید مقررات بیشتر و بیشتری توسط دولت ایالتی و دولت محلی تهیه شود و یا هزینه ای که بیمارستان های خصوصی از آن استفاده می کنند ، محدودیت خواهد داشت. ” با ابراز نگرانی از نگرش مردم نسبت به Covid-19 ، نیمکت گفت که پلیس باید تعداد بیشتری را در مکان های شلوغ مستقر کند تا قانون “mask must” را کنترل و اجرا کند.

“در یک منطقه مهار خرد یا در منطقه ای که تعداد موارد در سمت بالاتر است ، برای برش زنجیره ، آنها باید مهر و موم شده و تا آنجا که مربوط به چنین مناطق است ، باید قفل کامل وجود داشته باشد. این مناطق مهار باید به مدت چند روز به جز خدمات ضروری مهر و موم شود. ” این نیمکت همچنین خستگی پزشکان و کارکنان بهداشتی را که طی هشت ماه گذشته به طور مداوم کار کرده اند ، در نظر گرفت و از مرکز خواست تا مکانیزمی را برای استراحت متناوب به آنها برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *