مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

برای بیمارستان ها ، سلامت ثروت نیست ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

کرالا: برای بیمارستان ها ، سلامتی ثروت نیستبه نظر نمی رسد بهداشتی که به عنوان ضد رکود شناخته می شود ، اثری همه گیر باشد.

Covid-19 باعث شده است که مراقبت های بهداشتی تقریباً همه چیز را در مورد نحوه عملکرد و طراحی تجربیات بیمار تغییر دهد.

پزشکی از راه دور یا مشاوره آنلاین ، ارائه مراقبت از پزشک متخصص و مراقبت از پرستار در خانه برای بیماران ، علاوه بر کمک به مدیریت ICU های خانگی امری جدید است. همچنین ، برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در بیمارستان ها ، اکنون مدیریت خدمات و فرآیندهای ساده را مدیریت می کند.

“همه در ترس زندگی می کنند. برای اطمینان از اینكه بیماران با بیماریهای طولانی مدت هیچ عفونی از بیمارستان نمی یابند ، تأكید بیشتر بر مراكز بهداشتی آنلاین و مراقبت در منزل است و بیشتر بیمارستانها از این خدمات پذیرایی می كنند. ” (هند) (AHPI) ، فصل کرالا.

بلافاصله پس از اعلام قفل ملی در ماه مارس ، هم بیمارستان ها و هم بیماران آسیب دیدند. همانطور که موارد Covid در سراسر کشور افزایش یافت ، روشهای انتخابی متوقف شد ، پذیرش در بیمارستان فقط با تشویق پذیرش برای بیماران مهم در بیمارستان محدود شد. در حالی که بیماران از مراجعه به بیمارستان ترسیده بودند ، اما کارکنان مراقبت های بهداشتی علاقه زیادی به تحمل عجله بیمار نداشتند.

نتیجه این بود که بودجه بیمارستان با افت زیادی همراه بود ، در بسیاری از بیمارستانها 50 تا 75 درصد افت در بیماران مشاهده شد. بسیاری از رزمندگان Covid در بیمارستان های خصوصی مجبور به کار با کاهش 35 تا 50 درصدی بودند. بیماران مبتلا به بیماری های موجود در ابتدا از درمان خودداری می کردند و بعداً به دلیل عوارض مجبور شدند برای مدت طولانی در بیمارستان بستری شوند.

“عادی هنوز در بیمارستان ها از سر گرفته نشده است زیرا هنوز 40 تا 50٪ کاهش جریان بیمار وجود دارد. بیشترین آسیب در بخش کودکان است که بیش از 75٪ در بیماران پس از Covid کاهش یافته است. فقط موارد اضطراری کودکان اکنون در حال حاضر هستند بیمارستان ، “رئیس انجمن بیمارستانهای خصوصی کرالا (KPHA) حسین کویا تنگال.

بیشترین آسیب دیده بیمارستان های کوچکتر است که با خطر تعطیلی روبرو هستند و بیماران گزینه های کمتری برای مراقبت دارند. این امر حتی در صورت گران شدن رویه ها در بیمارستان ها اتفاق می افتد ، زیرا بیماران اکنون مجبورند 10 تا 20 درصد بیشتر از هزینه پرداخت کیت های PPE ، ماسک های N 95 ، آزمایش و حتی اقدامات کنترل عفونت در هر بیمارستان را بپردازند.

آینده ، حداقل تا زمانی که همه گیری کاهش یابد و اقتصاد بهبود یابد ، تسکین ناچیزی ارائه می دهد.

دکتر Jayakrishnan AV ، رئیس انجمن بیمارستان انجمن پزشکی هند (IMA) هند گفت: “همه گیری نشان داده است که نهایتاً نیاز به بودجه بیشتر دولت برای بهداشت و نقش شرکت های خصوصی به عنوان شریک وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *