مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بروشور Covid + ve از انگلستان از IGI فرار می کند ، زنگ خطر ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld را تنظیم می کند

1 min read

بروشور Covid + ve از انگلستان از IGI فرار می کند ، زنگ خطر را به صدا در می آوردویساخاپاتنام: زنی از آندرا پرادش ، که از انگلستان به دهلی فرود آمد ، پس از مثبت بودن آزمایش Covid-19 و ناپدید شدن او در فرودگاه ، زنگ های هشدار را زنگ زد و بدون اطلاع کسی. مشخص نیست که آیا این زن از نظر فشار قدیمی یا نوع جدید آن مثبت بوده است یا خیر ، اما مقامات می گویند که آنها توانایی پرداخت خطر را ندارند.

این زن بومی راجهموندری است و در 21 دسامبر به هند بازگشت و اندکی بعد نمونه های سواب را برای آزمایش به او داد. قبل از اینکه نتیجه اش وارد شود ، او فرودگاه را ترک کرد و سوار قطار ویژه دهلی نو-ویزااخاتنام شد. او ظاهراً پس از اینکه فهمید پلیس با اعضای خانواده اش تماس گرفته است ، تلفن همراه خود را خاموش کرد.

مقامات بهداشتی AP ، که نمی توانستند از طریق تلفن همراه با این زن تماس بگیرند ، روز چهارشنبه شکایت خود را به پلیس Rajahmundry ارائه دادند ، زیرا خانواده وی به آنها گفتند که او سوار قطار شده است. مقامات به TOI گفتند كه رفتار این زن خطرناك است زیرا او می تواند در طی مسیری حدود 1800 كیلومتری با افراد زیادی در تماس باشد كه ردیابی بسیاری از آنها دشوار است.

پلیس و مقامات درآمد وارد عمل شدند و با خانواده زن مسافر تماس گرفتند. خانواده گفتند که این زن تا ساعات اولیه روز پنجشنبه به راجهموندری می رسد. مسئولان راه آهن نیز مطلع شده اند.

این قطار در Telangana و Vijayawada توقف دارد. مقامات به TOI گفتند که مسافران محفظه ای که زن در حال سفر است تحت آزمایشات Covid-19 قرار می گیرند. احتمالاً آنها در Rajahmundry از مدار خارج می شوند. با این حال ، آنها در مورد مسافرانی که در ویاویاوادا و مکانهایی در تلانگانا پایین می آیند صحبت کوتاهی می کنند.

دکتر T Ramesh Kishore ، هماهنگ کننده خدمات بهداشتی در شرق گوداوری ، به TOI گفت که پسرش به دهلی رفت تا این زن را به Rajahmundry بیاورد. “ما از مسافران محفظه می خواهیم برای آزمایش Covid در Rajahmundry پیاده شوند. با این حال ، اگر برخی از آنها بخواهند در ویساخاپاتنام پیاده شوند ، ما از مقامات آنجا می خواهیم که هماهنگی هایی انجام دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *