مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمارستان خصوصی 75 ساله برای افزودن بیش از 100 تختخواب ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

کلکته: بیمارستان خصوصی 75 ساله برای اضافه کردن بیش از 100 تختخوابکلکته: بیش از صد تخت قرار است تا سال 2023 به بخش بهداشت و درمان خصوصی شهر اضافه شوند که بیمارستان Woodlands اعلام کرد مرکز موجود Alipore خود را به 310 تختخوابی گسترش داده است. یکی از قدیمی ترین بیمارستان های خصوصی در کلکته ، وودلندز که امروز 75 سال را به اتمام می رساند ، آماده است تا یک ساختمان جدید در پشت ساختمان موجود با امکانات پیشرفته ، حداقل سه بخش جدید و آخرین امکانات تشخیصی اضافه کند. ماه گذشته ، کلینیک Belle Vue نیز از راه اندازی دو واحد جدید در شهر جدید خبر داده بود.

طبق گفته Sanjeev Goenka ، رئیس RP-Sanjeev Goenka Group که مالک Woodlands است ، توسعه ای که ممکن است 250 تا 300 کرور هزینه داشته باشد نهایی شده و شامل مدرن سازی واحد 200 تختخوابی موجود Woodlands است. “ما تازه مجوزهای لازم را دریافت کرده ایم و این یک روز مهم برای ما است. Woodlands یکی از قدیمی ترین امکانات خصوصی در کلکته است و به عنوان کلینیک هند شرقی فقط با 50 تخت آغاز به کار کرده است. درمانی که ما ارائه می دهیم و امکاناتی که ارائه می دهیم میراثی ایجاد کرده است که باید مطابق آن عمل کنیم. این مسئولیت بزرگی است و ما قصد داریم بیمارستان را تجهیز کنیم ، آن را به مدرن ترین امکانات با هزینه مقرون به صرفه مجهز کنیم. مدرنیزاسیون به صورت چند مرحله ای انجام می شود و ما انتظار داریم که این توسعه طی دو سال به پایان برسد. “

واحد جدید دارای رادیولوژی ، انکولوژی و یک مرکز کاتلب مدرن به غیر از تئاترهای عملیاتی پیشرفته خواهد بود. در حالی که بیمارستان در حال حاضر حدود 200 تخت دارد ، بازسازی منجر به از بین رفتن برخی تخت ها در واحد موجود می شود. وی افزود: “اما با تخت های اضافی ساختمان جدید جبران می شود. ما تجهیزات بیشتری خواهیم داشت ، مکانیزاسیون بیشتر و استفاده بیشتر از فناوری برای ارتقا treatment سطح درمانی بیشتر است. ما سرمایه گذاری زیادی در زمینه تشخیص ، تئاترهای عملیاتی و آکادمی پرستاران خواهیم کرد. ” وودلندز تاکنون 6 میلیون بیمار را معالجه کرده است ، بیش از 3 عمل جراحی و بیش از 50000 کودک متولد شده و اقدامات قلب انجام داده است.

ماه گذشته ، کلینیک Belle Vue از راه اندازی یک بیمارستان عمومی 164 تختخوابی و یک واحد تخصصی 400 تختخوابی در شهر جدید خبر داد. هر دو ممکن است تا سال 2022 کارایی داشته باشند. واحد موجود خیابان Loudon نیز به یک مرکز 372 تختخوابی گسترش خواهد یافت.

گوانکا احساس کرد ، امکانات بهداشتی در کلکته در طی دهه گذشته بهبود یافته و به جلوگیری از پرواز بیماران به سایر کشورها کمک کرده است. ” خانواده من 200 سال با کلکته ارتباط دارند و بیمارستان جدید راهی برای بازگرداندن چیزی به شهر است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *