مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

“بیمارستان منطقه South Goa به عنوان مرکز برتر Covid-19” ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

MARGAO: با كاهش بار پرونده Covid-19 در چند هفته گذشته ، بخش بهداشت ایالت تمرکز خود را به سمت به روزرسانی بیمارستان جدید منطقه جنوب گوا معطوف کرده است. منابعی در بخش بهداشت گفتند که در حال انجام اقدامات اولیه جهت ایجاد تسهیلات مراقبت های بهداشتی جدید به یک بیمارستان پیشرفته Covid است که دارای اولین آزمایشگاه ، ICU ، امکانات پزشکی مدرن و ابزارهای تشخیصی است.

یک مقام ارشد بهداشت گفت: “کار تهیه تجهیزات لازم برای بیمارستان جدید در حال حاضر در دست اقدام است.”

“با تخمین های تقریبی ، روند جستجوی مصوبات دولت ، تهیه و نصب احتمالاً 2-3 ماه طول خواهد کشید. تا آن زمان بیمارستان ESI-Covid به عنوان بیمارستان Covid به کار خود ادامه خواهد داد. ”

منابع گفتند که به محض عملیاتی شدن بیمارستان South Goa Covid ، بیمارستان ESI همچنان به عنوان یک مرکز برای درمان موارد خفیف تا متوسط ​​Covid همچنان فعال خواهد بود ، در حالی که موارد شدید و بحرانی در بیمارستان منطقه جدید تحت درمان قرار می گیرند. در حال حاضر فقط موارد خفیف تا متوسط ​​و همچنین بیماران قدم به قدم در بیمارستان منطقه گوا جنوبی بستری می شوند.

با این حال ، منابع گفتند ، هنوز تصمیمی در مورد انتقال بیمارستان هوسپیشیو به بیمارستان منطقه جدید گرفته نشده است.

در همین حال ، بیمارستان منطقه South Goa ، مدتی است که مورد بررسی های خوبی از بیماران قرار گرفته است. بیماران ترخیص شده از بیمارستان ، به غیر از سطح مناسب بهداشتی که در مرکز بهداشت و درمان وجود دارد ، بسیار در مورد خدمات ارائه شده توسط تیم پزشکان و کارکنان بهداشتی در بیمارستان صحبت کرده اند.

همانطور که پیش بینی می شد در موارد Covid در گوا پس از دیوالی هیچ گونه افزایشی مشاهده نشده است ، متخصصان پزشکی توصیه کرده اند که طی دو ماه آینده نهایت احتیاط را داشته باشید ، به خصوص قبل از جشن های کریسمس و سال نو که ایالت شاهد تعداد زیادی از گردشگران خواهد بود. .

آنها عقیده دارند که گرچه نمودار گوا هیچ جهش عمده ای را نشان نداده است ، اما نمی توان فرد را محو کند حتی اگر لازم باشد برای موج دوم احتمالی آماده شود.

وی افزود: “با این حال ، ما هم از نظر امکانات و هم از نظر روانی ، از توانایی بیشتری برای کنار آمدن با هر شرایطی برخوردار هستیم. با در دسترس بودن کافی تخت و امکانات زیرساختی بداهه ، سطح اطمینان برادری پزشکی نیز در سطح بالایی قرار دارد. ”

با این وجود ، متخصصان پزشکی به مردم توصیه کرده اند که مراقب یک چیز باشند که می تواند خنثی سازی دولت باشد – خستگی کووید. “موج پایان نیافته است. همه باید حداقل تا 2-3 ماه آینده کنترل و خویشتنداری کنند “، یک مقام بهداشت تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *