مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمارستان های خصوصی گفته اند لیست تخت های خالی EWS را در زمان واقعی ، Health News ، ET HealthWorld به روز کنند

1 min read

دهلی: به بیمارستانهای خصوصی گفته شده است که لیست تختهای خالی EWS را در زمان واقعی به روز کننددهلی نو: یک روز پس از آنکه TOI موضوع تخت های خالی EWS را در بیمارستان های خصوصی دهلی برجسته کرد ، مقامات بهداشت ایالتی وارد عمل شدند. منابع گفتند که دستورالعمل هایی برای به روزرسانی وضعیت تخت های خالی در زمان واقعی در وب سایت دولت به بیمارستان های خصوصی صادر شده است تا مشمولان بتوانند برای Covid-19 و همچنین مشکلات غیر Covid به آنها مراجعه کنند.

61 بیمارستان خصوصی در سطح شهر وجود دارد که زمین را با نرخ ارزان تری به دست آورده اند و طبق دستور دیوان عالی کشور ، آنها باید 10٪ از ظرفیت بخش داخلی و 25٪ بخش خارج از بیمارستان را برای درمان رایگان بیماران فقیر

آشوک آگروال ، عضو کمیته تعیین شده توسط دادگاه عالی دهلی برای اجرای تسهیلات تختخواب رایگان ، با هم گفت ، آنها بیش از 950 تخت برای بیماران EWS در نظر گرفته اند. “از زمان ابتلا به همه گیری ، بسیاری از بیمارستانها به این بهانه یا دیگری بیماران EWS را پذیرش نکرده اند. من امیدوارم که بخشنامه های دولت برای انجام وظایف بیمارستان ها به تغییر وضعیت کمک کند. “

در روز پنجشنبه ، داده های به اشتراک گذاشته شده توسط بیمارستان ها در زمان واقعی نشان داد که بیش از 500 تخت EWS خالی است. این شامل 25 تخت ICU با پشتیبانی از هواکش و 55 تخت ICU بدون پشتیبانی از هواکش است. به دلیل شیوع Covid-19 ، تخت های ICU تقاضای زیادی داشته اند و بسیاری از بیماران در تلاشند تا چنین تخت هایی را پیدا کنند.

این قانون می گوید هر بیمار فقیری می تواند برای پذیرش تحت سهمیه EWS مستقیم به بیمارستان خصوصی مراجعه کند یا در صورت لزوم بیمارستان های دولتی می توانند بیماران خود را ارجاع دهند. مقامات گفتند که افسران گره دار توسط کلیه بیمارستانها اعزام شده اند تا پذیرش افراد بی بضاعت را تسهیل کنند. “به دلیل همه گیری Covid-19 ، بسیاری از بیماران با مشکلات غیر Covid از مراجعه به بیمارستان ها اجتناب می کنند. این می تواند یکی از دلایل بسترهای خالی در گروه EWS باشد “، یک مقام در بخش بهداشت ایالتی گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *