مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیمارستان کلکته در حالت توسعه ، برای راه اندازی 2 واحد دیگر ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

بیمارستان کلکته در حالت توسعه ، برای راه اندازی 2 واحد دیگرKOLKATA: کلینیک Belle Vue دو بیمارستان در Rajarhat – یک بیمارستان عمومی 164 تختخوابی و یک مرکز تخصصی 400 تختخوابی – ایجاد خواهد کرد که طی سه سال آینده عملیاتی خواهد شد. بیمارستان موجود در خیابان لودون نیز تا مارس 2021 به یک مرکز 372 تختخوابی ، از جمله بیمارستان چشم Priyamvada Birla Aravind ، گسترش خواهد یافت. اکتبر گذشته – اکنون 700 دانش آموز خواهد داشت.

بیمارستان عمومی از اول آوریل 2022 برای استفاده عمومی باز گذاشته می شود و تعداد زیادی از بیماران را با قیمت مناسب خدمت می کند. کار ساختمانی بیمارستان در حال انجام است.

بیمارستان فوق تخصصی در زمینی به وسعت دو هکتار در حال ساخت است و انتظار می رود در آوریل 2024 به کار خود ادامه دهد. این بیمارستان به گونه ای طراحی شده است که یکی از بهترین بیمارستان های پیشرفته در منطقه شرقی است و خدمات بهداشتی در سطح جهانی را ارائه می دهد. طبق گفته مدیر عامل شرکت Belle Vue ، P Tondon ، از فناوری های پیشرفته تشخیصی و درمانی استفاده کنید.

بیانیه ای که روز سه شنبه توسط Bel Vue صادر شد ، گفت: زیرساخت ها از کیفیت بالایی برخوردارند که از مفاهیم ساختمان سبز استفاده می کنند. مجهز به تجهیزات پزشکی وارداتی خواهد بود و از استانداردهای بین المللی برخوردار خواهد بود. مجموعه بیمارستان از یک ساختمان بزرگ و یک واحد خدمات کوچکتر تشکیل خواهد شد.

ساختمان بیمارستان 11 طبقه خواهد بود که از دو زیرزمین ، همکف و هشت طبقه تشکیل شده است. این ساختمان همچنین دارای کف سرویس خواهد بود. بلوک سرویس شامل چهار طبقه است که شامل یک زیرزمین ، طبقه همکف و دو طبقه بالاتر از سطح زمین است.

“کلینیک Belle Vue در حال سرمایه گذاری 500 کروری برای توسعه توسعه خود در کلکته است که شامل راه اندازی دو بیمارستان در راجارهات و افزایش تعداد تخت ها در مرکز خیابان لودون است. ما همچنین اخیراً 103 کرور روپیه برای راه اندازی انستیتوی پرستاری پریاموادا بیرلا در راجارهات سرمایه گذاری کرده ایم. ما انتظار داریم که م instسسه پرستاری کمبود شدید پرستار در بنگال غربی را تا حد زیادی برطرف کند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *