مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

بیولوژی E برای آزمایشات فاز III تا ژانویه ، واکسن مجوز تا تابستان ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

Biological E آزمایشات فاز III را تا ژانویه آغاز می کند ، واکسن را تا تابستان مجوز دهیدحیدرآباد: Biological E مستقر در حیدرآباد ، که اخیراً با تکان دادن تنظیم کننده دارو شروع آزمایشات بالینی فاز I و II کاندیدای واکسن Covid-19 خود را اعلام کرده است ، امیدوار است که تا پایان ژانویه وارد آزمایشات بالینی مرحله III شود و تا تابستان مجوز واکسن را صادر کند .

ماهیما داتلا ، مدیرعامل ماهیما داتلا ، با اعلام این خبر در حیدرآباد گفت که این شرکت در حال ارزیابی چهار فرمول مختلف است که بسته به قدرت های مختلف آنتی ژن در مطالعات ترکیبی فاز I-II انجام می شود.

بدون اینکه منتظر بمانید تا یک مطالعه برای یافتن دوز انجام شود ، Biological E با داده های مقدماتی ایمنی از 400 نفر تا فوریه ، به آزمایشات فاز III می پردازد که حدود 30،000 نفر در آن شرکت می کنند.

ما فقط مطالعه فاز I-II خود را آغاز کردیم و در مورد ما فاز I و II را ترکیب کردیم زیرا می خواستیم چهار فرمول مختلف را بسته به قدرت آنتی ژن مختلف به طور مستقیم ارزیابی کنیم ،ماهیما داتلا ، مدیر عامل

ماهیما گفت: “ما تازه مطالعه فاز I-II خود را آغاز كردیم و در مورد ما فاز I و II را تركیب كردیم زیرا می خواستیم چهار فرمول مختلف را بسته به قدرت های مختلف آنتی ژن به طور مستقیم ارزیابی كنیم.” “انتظار می رود این داده ها تا پایان ژانویه در دسترس باشد.”

هفته گذشته كنترل كننده داروها در هند به Biological E اجازه داده بود كه آزمايشات مرحله I-II كانديد واكسن Covid-19 را كه شامل آنتي ژني است كه از BCM Ventures ، يك تيم تجاري تجاري کالج پزشكي Baylor در هوستون ، مجوز گرفته است ، آغاز كند.

Biological E همچنین یک داروی کمکی پیشرفته را از شرکت دارویی متمرکز بر واکسن مستقر در ایالات متحده ، Dynavax Technologies Corporation مجوز گرفته بود. “خبر خوب از آن زمان است (بعد از آزمایشات مرحله I-II تا پایان ژانویه) ما مستقیماً به مطالعه مرحله III خواهیم رفت و نیازی به انجام دوباره مطالعه دوزابی نخواهیم داشت. ماهیما گفت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *