مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

تیم های نظارتی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

نویدا: بستر کافی ، اکسیژن رسانی در بیمارستان های کوید: تیم های نظارتینویدا: به دنبال دستورالعملی از طرف بخشدار میروت ، دو تیم بازرسی از بیمارستانهای کوید در شهر را آغاز کرده اند.

از هشت بیمارستان Covid در منطقه Gautam Budh Nagar ، سه بیمارستان – موسسه علوم پزشکی دولت (GIMS) ، بیمارستان Sharda و Noida Covid (NCH) – تاسیسات دولتی هستند در حالی که 5 بیمارستان (Jaypee ، Fortis ، Kailash ، Yatharth و Prakash) خصوصی هستند.

تیم های نظارتی ، هر یک شامل یک افسر ارشد پزشکی اضافی ، بخشدار منطقه و یک استاد از کالج های پزشکی در Sharda و GIMS ، اشاره کردند که به طور کلی ، بیمارستان ها مطابق با دستورالعمل Covid کار می کنند و از نظر بستر و اکسیژن کافی دارند.

“در صورت نیاز ، ما توانایی بالابردن تخت ها را داریم ، از جمله در ICU ها. همچنین ، هیچ شکایتی در رابطه با نرخ های دریافت شده در این تسهیلات وجود نداشت ، “گفت: MN Upadhyay ، ADM ، امور مالی ، که بخشی از یکی از تیم ها بود.

مقامات از روش بستری کامل بیمارستان Sharda Covid که شامل ، غیر از عکس اشعه ایکس و نمونه خون ، اسکن توموگرافی کامپیوتری با وضوح بالا (HRCT) است ، قدردانی کردند. در این روش ، ریه ها غربال می شوند و کسانی که با مقدار CT بالاتر از 12 پیدا می شوند ، روی Remdesivir قرار می گیرند.

دکتر آشوتوش نیرانجان ، سرپرست پزشکی ، بیمارستان شاردا گفت: “برای بیماران همراه ، مقدار CT بالای 10 برای درمان Remdesivir و پلاسما درمانی ثابت است.”

در یکی از بیمارستانهای خصوصی مورد بررسی ، این تیم به عدم وجود صفحه نمایش با ذکر تعداد تخت ها و ظرفیت ICU همراه با اکسیژن اشاره کردند. دکتر سونیل دواره ، افسر نظارت بر داده های منطقه ، گفت: در یک مرکز دیگر Covid ، این امر دفع مناسب زباله های زیست پزشکی را هدایت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *