مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

جلسه ملاقات نخست وزیر 16 ژانویه را برای شروع واکسیناسیون ، Health News ، ET HealthWorld تنظیم کرد

1 min read

روز V: جلسه نخست وزیر در 16 ژانویه برای شروع واکسیناسیون تعیین می شوددهلی نو: هند در 16 ژانویه پس از جشنواره های آینده Lohri ، Makar Sankranti ، Pongal و Mag Bihu در زمانی که عفونت های هند پایین است ، در مقایسه با چندین کشور شاهد جهش های جدید ، واکسیناسیون خود را علیه Covid-19 آغاز می کند.

تصمیم در مورد تاریخ عرضه در جلسه سطح بالا ، به ریاست نخست وزیر مودی ، به منظور بررسی وضعیت Covid-19 در کشور و آمادگی ایالات و سرزمین های اتحادیه برای برنامه واکسیناسیون عظیم که در مرحله اول آن است ، روز شنبه به ریاست نخست وزیر مودی گرفته شد. 30 کرور نفر را هدف قرار می دهد.

“همه چیز در یک راستا است. ما امیدواریم که در روز اول چند انسان لاکچری را از طریق چندین هزار سایت واکسینه کنیم. “یک مقام گفت ، به زودی پس از امضای دستور تأمین ، سهام به چهار انبار بزرگ خواهد رسید.

منابع گفتند که وزارت بهداشت قرار است دستور تأمین را با اولین tranche از 10 دوز کرور تأمین شده از طریق صندوق PM-Cares امضا کند.

روز V: جلسه نخست وزیر نخست وزیر 16 ژانویه را برای شروع واکسیناسیون تعیین می کند
بیشتر سفارش دولت برای کوویشیلد ، برخی دیگر برای کوواکسین خواهد بود

اگرچه عمده سفارش برای کوویشیلد (ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد-آسترا زنکا) خواهد بود ، دولت همچنین احتمال دارد برخی سهام کوواکسین را از بهارات بیوتک خریداری کند. “

در ابتدا ، حدود سه کرور مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم ، و سپس افراد بالای 50 سال و جمعیت زیر 50 سال مبتلا به بیماری های همگانی ، که حدود 27 کرور تخمین زده می شود ، بی گناه شناخته می شوند. برنامه واکسیناسیون نیز بسته به وضعیت انتشار عفونت و تأمین واکسن ممکن است افزایش یابد.

در تاریخ 3 ژانویه ، تنظیم کننده دارو مجوز استفاده اضطراری را برای دو واکسن – Covishield و Covaxin – که هر دو به ترتیب توسط م Instituteسسه سرم هند (SII) و Bharat Biotech تولید می شوند ، صادر کرد. نخست وزیر همچنین قرار است روز دوشنبه با سران وزیران دیدار کند و در مورد برنامه برای عرضه ، پیش از آغاز نهایی ، بحث و گفتگو کند.

تمرین واکسیناسیون توسط اصول مشارکت مردم (Jan Bhagidari) ، با استفاده از تجربه انتخابات (استراتژی غرفه) و برنامه ایمن سازی جهانی پشتیبانی می شود. دولت گفت که هیچ گونه مصالحه ای در مورد خدمات مراقبت های بهداشتی موجود وجود ندارد ، به ویژه برنامه های ملی و مراقبت های بهداشتی اولیه ، هنجارهای علمی و نظارتی حفظ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *