مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

حمل واکسن Covishield در کمتر از 24 ساعت آغاز می شود ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

حمل واکسن Covishield در کمتر از 24 ساعت شروع می شودپونا: 2-3 محموله اول واکسن Covid-19 موسسه سرم هند – Covishield – در کمتر از 24 ساعت از تاسیسات خود در پونا خارج می شود و به یکی از 50 مرکز ذخیره سازی سردخانه در کشور منتقل می شود ، بنیانگذار شرکتی که کامیون های آن محموله مهم را حمل می کنند به ET گفت.

Rahul Agarwal در مصاحبه ای گفت: Kool-Ex ، یک محموله حمل زنجیره سرد مستقر در بمبئی ، 150 کامیون خود را برای انتقال این واکسن ها از کارخانه های تولید شرکت های داروسازی به مراکز ذخیره سازی در سراسر کشور مستقر می کند.

Kool-Ex ، که آگروال آن را “حمل و نقل انحصاری دارو” نامید ، با موسسه سرم قرارداد دارد. Bharat Biotech مستقر در حیدرآباد برای کوواکسین و همچنین Zydus Cadila برای واکسن Zycov-D.

سرم تصویب دولت برای استفاده گسترده را دریافت کرده است ، در حالی که Bharat Biotech هنوز در حال انجام آزمایشات فاز III است و برای استفاده محدود دارای یک علامت شرطی است.

Zydus Cadila در حال انجام آزمایشات پیشرفته فاز II است.

دولت قصد دارد 300 میلیون شهروند را در مرحله اول برنامه ایمن سازی تا ژوئیه-آگوست تحت پوشش قرار دهدواکسن درایو

آگاروال گفت كه كول-اکس “امیدوارم” حمل Covaxin را تا فوریه و Zycov-D را تا آوریل آغاز كند.

سخنگوی م Instituteسسه سرم از اظهار نظر در مورد قرارداد با شرکت حمل و نقل خودداری کرد ، در حالی که سخنگویان بهارات بیوتک و زیدوس تا زمان مطبوعاتی پاسخ ندادند.

طبق دستورالعمل های عملیاتی واکسن ، دولت قصد دارد 300 میلیون شهروند را در مرحله اول برنامه ایمن سازی تا جولای-آگوست تحت پوشش قرار دهد.

این شامل 10 میلیون کارگر بهداشت ، 20 میلیون کارگر خط مقدم و 270 میلیون شهروند بالای 50 سال است.

آگروال گفت ، دولت با 50 درصد محموله ها در نظر دارد تا 30 ژانویه عکس در انبارهای ذخیره سازی خود آماده کند.

آگاروال گفت: باقیمانده از طریق جاده و در درجه اول توسط شرکت وی حمل می شود.

Kool-Ex ناوگان 400 کامیونی خود را دارد و از فروشندگان به 300 فروند دیگر دسترسی دارد.

اولین مرحله حمل و نقل توسط شرکت های داروسازی انجام می شود.

کول اکس همچنین در حال مذاکره با مرکز و ایالت ها برای انتقال واکسن ها در قسمت دوم حمل و نقل خود است: وی گفت: از امکانات به مراکز توزیع در مناطق.

وزارت بهداشت اتحادیه اخیراً گفته است که 29000 زنجیره سرد ، 240 کولر گازی ، 70 فریزر ورودی ، 45000 یخچال فریزر یخی ، 41000 فریزر عمیق و 300 یخچال خورشیدی برای ذخیره واکسن ها استفاده می شود.

آگاروال گفت: به محض رسیدن اولین دسته واکسن ها به انبارها ، حمل و نقل حساسیت کمتری خواهد داشت و بیشتر آنها از هوا به جاده منتقل می شوند. طی چند ماه آینده 300-500 سفر انجام می شود که واکسن ها را به انبارها منتقل می کند. تعداد بیشتری سفر از کارخانه های شرکت های داروسازی به فرودگاه ها برای حمل و نقل هوایی انجام خواهد شد.

Kool-Ex تنها شرکتی است که می گوید سهم قابل توجهی از قرارداد حمل و نقل این واکسن ها را به دست آورده است.

كونال آگاروال ، بنیانگذار كول سابق ، گفت كه طی 20 سال گذشته حمل و نقل واكسن برای شركت های داروسازی انجام شده است و حمل و نقل واكسن های Covid-19 نیز با قراردادهای فعلی با بیشتر آنها پوشش داده شده است.

در همین حال ، مدیران سایر حمل و نقل ها مانند TCI ، شرکت های تدارکاتی مانند Allcargo Gati و راه حل های زنجیره ارزش Stellar با پشتیبانی Warburg Pincus و همچنین اپراتورهای بیان هوایی مانند Blue Dart گفتند که هیچ یک از آنها قرارداد حمل واکسن ها را امضا نکرده اند اگرچه کامیون ها و زیرساخت های لازم

Kool-Ex اخیراً قراردادی را با توسعه دهنده انبار Indospace برای 170 جریب فضای انبار دارویی در سراسر کشور امضا کرده است. دو مورد از آنها تا ژانویه 2022 شروع به کار می کنند.

آگاروال گفت که قبل از Covid-19 ، امکانات دولتی فقط برای 50 میلیون ویال در سال امکانات ذخیره سازی داشت. وی گفت این مرحله در حال افزایش ظرفیت است و می تواند دیر یا زود در بازیکنان خصوصی برای ذخیره واکسن Covid-19 طناب بزند.

Kool-Ex یک تجارت خانوادگی است که توسط دو برادر Rahul و Kunal تاسیس شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *