مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

خدمات غیر Covid و OPD برای از سرگیری در Lok Nayak ، بیمارستان GTB ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

دهلی: خدمات غیر Covid و OPD برای از سرگیری در Lok Nayak ، بیمارستان GTBدهلی نو: دو بیمارستان بزرگ Covid کاملاً اختصاصی دولت دهلی – لوک نایاک و GTB – به زودی برای بیماران غیر کوویید تا حدی باز خواهد شد. وزیر بهداشت Satyendar Jain روز پنجشنبه گفت ، OPD و سایر خدمات پس از کاهش میزان مثبت موارد Covid از سر گرفته می شوند.

در یک جلسه مطبوعاتی ، جاین گفت که وضعیت کووید در دهلی بسیار بهبود یافته است. در مقایسه با نرخ مثبت 2/15٪ در 7 نوامبر ، میزان مثبت در روز چهارشنبه 0.8٪ بود.

دولت دهلی همچنین تصمیم گرفته است که تعداد تخت های رزرو شده برای بیماران کووید در هفت بیمارستان خود را از 4،696 به 2140 به عنوان بخشی از فرایند تخفیف سیستم کاهش دهد ، از جمله کاهش تخت های کوید از 2،010 به 1000 در Lok Nayak و از 1500 به 500 در GTB. .

“بیش از 85٪ تخت ها در بیمارستان ها موجود است. به دنبال این ، دولت دهلی تصمیم گرفته است که بیمارستان های GTB و LNJP ، که به طور کامل بیمارستان های Coviddedicated بودند ، به زودی به صورت اختصاصی برای Covid تبدیل شده و در دسترس بیماران غیر Covid قرار خواهند گرفت. تمام بخش ها و خدمات ، از جمله OPD ، از سر گرفته می شوند. “

با خاموش شدن برخی از مراکز مراقبت از Covid ، جین گفت: “این مراکز برای مدت طولانی هیچ بیمارى را نمی دیدند ، بنابراین ادامه کار آنها منطقی نبود.”

جین همچنین گفت که “بیمارستان لوک نایاک در حال حاضر 38 بیمار مثبت دارد که از مکان های بین المللی به دهلی سفر کرده اند ، از این تعداد چهار نفر آلوده به سویه جدید بوده اند.” وی ادامه داد: “کارشناسان هنوز در حال کار بر روی آنالیز سویه جدید برای درک پیچیدگی های آن هستند. من به شما اطمینان می دهم که همه پروازها ممنوع شده اند و از آن زمان تاکنون هیچ مورد جدیدی رخ نداده است. کسانی که زودتر رسیده اند در حال ردیابی و آزمایش هستند و جای نگرانی نیست “، وزیر بهداشت افزود.

دولت دهلی روز چهارشنبه دستور تاسیس مراکز جداسازی در چهار بیمارستان خصوصی را برای کسانی که از 25 نوامبر تا 24 دسامبر از انگلیس سفر کرده یا از طریق آن ترانزیت کرده بودند و آزمایش مثبت ویروس کرونا ویروس را صادر کرده بود ، صادر کرد.

جین گفت که دولت دهلی کاملا آماده رول واکسن است. وی در حال آماده سازی 1000 مرکز برای واکسیناسیون است. ما فقط منتظر هستیم که واکسن در دسترس قرار بگیرد. “

“تاکنون ، ما می دانیم که آنها گفتند این واکسن توسط دولت مرکزی به طور رایگان در دسترس قرار می گیرد اما این همه اطلاعاتی است که ما داریم.”

وقتی از جیین در مورد پالایش بیو کوید س askedال شد ، گفت که این مسئولیت نهادهای مدنی است و مسئولیت رسیدگی به آنها به آنها پاسخ داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *