مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

داده های بهداشتی با کلیک ماوس برای ساکنان اودایپور ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

داده های بهداشتی با کلیک ماوس برای ساکنان اودایپوراودایپور: به منظور تلاش برای ایجاد شفافیت در امکانات پزشکی که در دسترس افراد عادی در بیمارستان های خصوصی و دولتی است و دسترسی سریع به خدمات در مواقع همه گیری ، اداره منطقه وب سایتی را راه اندازی کرده است. این ابتکار خلاقیت جمع آوری کننده Udaipur چتان رام Devra بود ، که پس از آزمایش مثبت خود منزوی است.

این اولین وب سایت ایالتی است که دارای جزئیات کامل تخت ها و سایر امکانات موجود برای بیماران معمولی Covid در بیمارستان های خصوصی و مدنی است. گردآورنده Devra گفت: هر کسی که در مورد امکانات بستری شدن در بیمارستان نیاز به اطلاعات داشته باشد می تواند تمام اطلاعات را در وب سایت بدست آورد.

وی گفت که اطلاعات مربوط به 14 بیمارستان بزرگ منطقه از جمله در دسترس بودن تخت ، تخت های اشغال شده ، اکسیژن و پشتیبانی از ونتیلاتور جمع آوری شده است.

این وب سایت همچنین جزئیاتی از شارژ کمکی و کمکی بیمارستانهایی را دارد که می توان برای هرگونه کمک پزشکی به آنها مراجعه کرد. Devra گفت این وب سایت روزانه سه بار به روز می شود تا مردم بتوانند آخرین اطلاعات را بدست آورند. موقعیت و نقشه هر بیمارستان نیز در وب سایت آورده شده است تا هر کسی بتواند به راحتی به امکانات برسد.

مدیر سایت با انتشار وب سایت در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، در حال رایج سازی است تا افراد بیشتری به آن دسترسی داشته باشند. وب سایت تحت نظارت مدیر عامل zila parishad دکتر Manju ، دستیار مهندس Suresh Parmar ساخته شده است در حالی که CMHO Dinesh Kharadi و افسر ارشد پزشکی Akshay Vyas مطالب را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *