مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

داده ها میزان مرگ و میر 15 درصدی را در بیمارستان Hindu Rao ، Health News ، ET HealthWorld نشان می دهد

1 min read

داده ها میزان مرگ و میر 15 درصدی را در بیمارستان هندو رائو نشان می دهددهلی نو: حدود 15٪ از بیماران Covid-19 بستری در بیمارستان Hindu Rao ، که بین ماه های ژوئن و اکتبر به یک مرکز اختصاصی Covid تبدیل شده بود ، فوت کرده اند – داده های شرکت شهرداری دهلی شمالی نشان داد.

این بیمارستان هم اکنون در حال آماده سازی برای دور دوم عملیات Covid است که شهردار قبلاً رزرو 20 تخت ICU برای بیماران Covid-19 را اعلام کرده بود.

در پاسخ به یک پرسش رسمی ، جناح اجرایی پاسخ داد و گفت ، در طی عملیات خود بین 27 ژوئن و 13 اکتبر ، بیمارستان 186 بیمار را پذیرفته است ، از این تعداد ، 129 نفر بهبود یافته و 28 نفر در حین درمان فوت کرده اند.

مقامات بیمارستان همچنین چندین بیمار را که در میانه راه ترک می کردند ، ثبت کرده اند ، دسته بندی شده به عنوان مرخصی در برابر توصیه های پزشکی (LAMA). این بخش اعلام کرد که این مبلغ 34.4 روپیه برای درمان بیماران کووید استفاده کرده است.

در طی این عملیات ، کارکنان مراقبت های بهداشتی و پرسنل بیمارستان در دو هتل اسکان داده شدند که بدنه مدنی هزینه ای بالغ بر 3.7 کرور را متحمل شد. در کل ، 208 پزشک ، 179 پرستار ، 67 کارمند پیراپزشکی و 193 پسر و کارمند بخش در هشت دسته در بیمارستان مستقر شدند. یک مقام مسئول گفت: پرداخت این قبض عظیم هنوز در جریان است.

طبق داده ها ، در طی 109 روز از عمل Covid ، 186 بیمار در بیمارستان بستری شدند. در اواخر ماه اکتبر ، وقتی پزشکان تهدید کردند که به دلیل پرداخت نشدن حقوق اعتصاب می کنند ، 20 بیمار مجبور شدند به بیمارستان های دیگر منتقل شوند. مقامات بیمارستان وضعیت 9 بیمار باقی مانده را ارائه نداده اند.

در ماه ژوئیه ، TOI گزارش داده بود که بسیاری از بیماران Covid از این مرکز خارج شده اند ، از جمله پنج مورد LAMA. به دلیل اشغال تختخواب پایین و کارکنان بهداشتی کم استفاده شده ، بیمارستان همچنین توزیع مجدد کارکنان خود را به سایر بیمارستانها برای درمان بیماران غیر کووید آغاز کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *