مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دادگاه عالی دهلی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

بدون شک دولت AAP برای مقابله با عوارض Covid-19 و بعد از ویروس پیشگیرانه عمل خواهد کرد: دادگاه عالی دهلیدهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز پنجشنبه اعلام کرد بدون شک دولت AAP ، که به دنبال توصیه های کمیته Covid-19 است ، به روشی پیشگیرانه برای مقابله با بیماری همه گیر و عوارض پس از ویروس برای نجات اقدام خواهد کرد. در پایتخت ملی زندگی می کند

یک نیمکت از قضات ویپین سانقی و رخا پالی پس از مطالعه گزارش وضعیتی که توسط دولت دهلی ارائه شد ، اظهارات خود را مبنی بر اینکه “در حال بررسی فعالانه” توصیه های کمیته خبره ای است که شامل ارائه تسهیلات پزشکی از راه دور برای کسانی که از مشکلات بهداشتی پس از کودکی رنج می برند ، انجام دادند.

این کمیته همچنین توصیه کرده است که کلینیک های پیگیری پس از Covid-19 که از اواسط اکتبر سال 2020 در بیمارستان های بزرگ دهلی فعالیت می کنند ، ممکن است در سایر بیمارستان های تعیین شده Covid نیز راه اندازی شود.

ساتیاکام مشاور مستقل اضافی دولت دهلی به میز گفت که توصیه ها به طور فعال در حال بررسی هستند و تصمیمات مناسب در اولین فرصت گرفته می شود.

گزارش وضعیت همچنین اظهار داشت که این آزمایش بر روی پرخاشگری تمرکز دارد و به دلیل آزمایش و ردیابی ، قادر به حفظ میزان مثبت عفونت در 1 درصد یا کمتر است.

همچنین به دادگاه گفته است که حرکت آزمایش و ردیابی در پایتخت ملی ادامه خواهد داشت.

پس از مطالعه گزارش وضعیت ، نیمکت گفت: “ما تردیدی نداریم که دولت دهلی به روشی پیشگیرانه عمل خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که تمام حوادث غیرقانونی ناشی از عوارض کووید و پس از کوید برای نجات ارزشمند زندگی شهروندان دهلی. “

دادگاه همچنین مشاهده کرد که تعداد روزانه موارد Covid-19 تازه گزارش شده اکنون نسبت به اوج آلودگی بسیار کمتر است.

همچنین مشاهده شد که برنامه واکسیناسیون قرار است از هفته آینده اجرا شود و بر اساس گزارش مطبوعات به نظر می رسد که مقدمات مقیاس وسیعی برای اطمینان از گسترش کامل روند واکسیناسیون در حال انجام است.

هیئت رئیسه گفت: “با توجه به شرایط موجود ، ما از این نظر برخوردار هستیم که دادخواست به هدف خود رسیده است و بنابراین ، دیگر لازم نیست که آن را در جریان بگذاریم.”

با این حال اضافه شد که اگر مسئله ای در آینده پیش بیاید ، طرفین آزاد خواهند بود که آن را از طریق درخواست به دادگاه جلب کنند.

با مشاهده ، نیمکت دادخواست راکش مالهوترا را وکیل دادگستری را که با شروع همه گیری همه گیر شده بود ، منتقل کرد.

PIL توسط Malhotra با هدف افزایش تعداد آزمایش Covid-19 در پایتخت ملی و گرفتن نتایج سریع ثبت شد.

دادگاه متذکر شد که همه طرفین در این موضوع به روشی غیر خصمانه شرکت کرده اند و دستورات تصویب شده “مقامات طبق روحی که باید دریافت و عمل کرده اند”.

دادگاه گفت: “به لطف دستوراتی است که توسط این دادگاه صادر شده و اجرای آن است که جان تعداد زیادی از شهروندان دهلی نجات یافته و آنها توانسته اند با موفقیت از آفت همه گیر خارج شوند.”

نیمکت نشین در 23 دسامبر سال گذشته دولت دهلی را به چارچوب روشهای عملیاتی استاندارد (SOP) جهت مقابله با عوارض پس از Covid-19 مربوط به ریه ها و سایر اندام های حیاتی در کسانی که از عفونت ویروس کرونا بهبود یافته اند ، راهنمایی کرده بود.

این دستورالعمل پس از آنکه مالهوترا به دادگاه گفت ، توسط نیمکت دادگستری هیما کوهلی و سوبارامونیوم پراساد صادر شد که باید برخی از SOP ها برای مدیریت عوارض پس از Covid-19 در افرادی که از عفونت بهبود یافته اند وجود داشته باشد.

وی به نیمکت گفته بود که افرادی که از عفونت Covid-19 بهبود یافته اند همچنان با مشکلات جدی بهداشتی روبرو هستند و بازگشت به زندگی عادی برایشان دشوار است.

پس از آن ، این نیمکت دستور داده بود که کمیته خبره ای که از قبل توسط دولت دهلی تشکیل شده است ، جنبه فوق را بررسی کند و یک SOP ارائه دهد ، که تبلیغات گسترده ای خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *