مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

داروهای زیستی Gennova مجوز مشروط برای آزمایش بالینی انسانی واکسن Covid-19 خود را ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

داروهای زیستی Gennova مجوز مشروط آزمایش بالینی انسانی واکسن Covid-19 خود را صادر کردندNEW DELHI: مسئول کنترل داروهای هند (DCGI) روز چهارشنبه مجوز مشروط برای مراحل 1 و 2 آزمایشات بالینی انسانی کاندید واکسن Covid-19 را که توسط Gennova Biopharmaceuticals Ltd با همکاری HDT ، ایالات متحده مستقر در پون ساخته شده است ، اعلام کرد. .

توصیه های کمیته خبره موضوع (SEC) در مورد Covid-19 ، که در مورد پیشنهاد ارائه شده توسط شرکت برای اعطای اجازه انجام آزمایشات بالینی فازهای 1 و 2 همراه با داده های مطالعه سمیت حیوانات ، توسط DCGI تأیید شده است.

در توصیه های SEC آمده است: “پس از بررسی دقیق ، كمیته توصیه می شود كه مجوز انجام آزمایش های بالینی فاز 1 و 2 را صادر كند ، مشروط بر اینكه نتایج موقت مطالعه فاز 1 قبل از اقدام به مرحله بعدی به كمیته ارائه شود.” .

وزارت بیوتکنولوژی پیش از این گفته بود که بودجه بذری را برای توسعه نامزد جدید واکسن مبتنی بر mRNA مبتنی بر mRNA در Genov برای Covid-19 تأمین کرده است.

با همکاری HDT Biotech Corporation ، ایالات متحده ، Gennova نامزد واکسن mRNA (HGCO19) را ایجاد کرده است ، که دارای ایمنی ، ایمنی زایی ، فعالیت آنتی بادی خنثی کننده در مدل های اولیه جوندگان و غیر انسان است.

“DBT-BIRAC استقرار اولین پلتفرم تولید واکسن مبتنی بر mRNA در نوع خود را تسهیل کرده است. DBT بودجه بذری را برای توسعه کاندید واکسن مبتنی بر mRNA مبتنی بر mRNA جدید Gennova برای Covid-19 تأمین کرده است ، “DBT قبلاً در بیانیه ای گفته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *