مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

داروهای Rhizen تأیید USFDA را برای آزمایشات بالینی مرحله یک داروی Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld دریافت می کنند

1 min read

داروسازی Rhizen تاییدیه USFDA را برای آزمایشات بالینی مرحله یک داروی Covid-19 دریافت می کنددهلی نو: داروسازی ریزن ، یک شرکت وابسته از داروهای Alembic ، روز چهارشنبه اعلام کرد که برای شروع آزمایشات بالینی مرحله یک داروی خوراکی رترو ویروسی برای درمان Covid-19 ، از تنظیم کننده بهداشت ایالات متحده تاییدیه دریافت کرده است.

این شرکت مستقر در سوئیس ، که یک شرکت زیست دارویی متمرکز در آنکولوژی است ، برای استفاده از داروی جدید (IND) از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای مطالعه بازدارنده خوراکی دی هیدرووروتات دهیدروژناز (DHOHD) تأییدیه دریافت کرده است. Rhizen Pharmaceuticals SA در بیانیه ای گفت: برای عفونت SARS-CoV-2.

این مطالعه اضافه می کند که مطالعه اولیه دوزهای صعودی منفرد RP7214 را در داوطلبان سالم ارزیابی می کند و انتظار می رود این دوزها در اوایل دسامبر آغاز شود.

این شرکت همچنین در طی بحث قبل از IND در مورد برنامه های خود برای پیگیری این مطالعه با مطالعه دوز چند برابر صعودی در بیماران Covid-19 ، بازخورد مثبتی از FDA دریافت کرده است.

DHOHD آنزیمی کلیدی است که در بیوسنتز پیریمیدین در سلول نقش دارد. RP7214 به طور بالقوه بهترین مهارکننده انتخابی DHODH در کلاس است که مهار قوی تکثیر ویروسی Covid-19 را نشان داده است.

“یک نیاز استثنایی به داروهای ضد ویروسی خوراکی وجود دارد که برای درمان Covid-19 در تمام بخشهای بیمارستانی و خارج از بیمار مناسب است. ما خوشحالیم که RP7214 را به یک آزمایش بالینی فاز 1 برای درمان Covid-19” ، داروسازی Rhizen رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Swaroop Vakkalanka گفت.

وی افزود: RP7214 دارای مشخصات پیش بالینی منحصر به فرد ، فراهمی زیستی بالای دهانی ، قدرت ضد ویروسی قوی و نقش ضد التهابی گسترده ای است که انتظار می رود این شرکت در کلینیک ترجمه کند و از توسعه نهایی آن به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 پشتیبانی کند.

Pranav Amin- مدیر عامل Alembic داروسازی در مورد توسعه ، اظهار داشت: “این پیشرفت هیجان انگیز است که تیم ما Rhizen روی آن کار می کند و ما امیدواریم یک ویروس ویروسی خوراکی باشد ، که بعد جدیدی به درمان Covid-19 اضافه می کند”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *