مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

داروی آرتریت Novartis نتواند به بیماران Covid-19 ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld کمک کند

1 min read

داروی آرتریت نووارتیس به بیماران Covid-19 کمک نمی کندزوریخ: این دارو ساز سوئیسی روز جمعه گفت ، كاناكینوماب Novartis نتوانست به بیماران Covid-19 بدون تهویه تهاجمی در مقایسه با روش درمانی استاندارد زنده بماند ، امیدوار است كه داروی آرتروز بتواند در طی بیماری همه گیر دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

این داروساز مستقر در بازل گفت ، این دارو که به عنوان ایلاریس برای آرتروز نوجوانان و سایر شرایط تأیید شده است ، همچنین در مرحله نهایی مراحل پایانی ، در مرحله نهایی مراحل پایانی ، در کاهش مرگ و میر Covid-19 مطابقت ندارد.

Novartis امیدوار است كه كاناكینوماب 11 ساله با فروش 671 میلیون دلار در سال گذشته ، به بیماران Covid-19 كه تحت تأثیر واکنش های التهابی قرار دارند ، كمك كند. این آزمایش ، در 454 بیمار در ایالات متحده ، روسیه و اروپا ، آخرین پیشنهاد برای هدایت آنتی بادی های مونوکلونال ضد التهاب قدیمی علیه ویروس کرونا است که اخبار ناامید کننده ای را ارائه داده است.

جان تسای ، مدیر ارشد تولید داروی Novartis ، گفت: “هنوز نیاز فوری به روش های موثر برای مبارزه با Covid-19 وجود دارد و ما همچنان از بهترین ذهنیت علمی خود برای پشتیبانی از واکنش جهانی همه گیر استفاده خواهیم کرد.”

نوارتیس یک آزمایش آزمایشی دیگر از داروی Jakavi علیه Covid-19 در مرحله آخر دارد که در حال انجام است و با داروساز سوئیسی Molecular Partners بر روی نامزد داروی ضد ویروس کرونا همکاری کرده است که قرار است به زودی وارد آزمایشات بالینی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *