مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دبیر بهداشت درمورد تولید و توزیع واکسن Covid ، صفحه بهداشت نیوز ، ET HealthWorld ، صفحه مختصری را ارائه می دهد

1 min read

دبیر بهداشت درمورد تولید و توزیع واکسن کووید به طور خلاصه گزارش می دهددهلی نو: دبیر بهداشت اتحادیه و کمیته بین المللی ICMR روز سه شنبه در جلسه هیئت پارلمانی در زمینه بهداشت عزل شدند تا اعضای خود را در مورد تولید و توزیع واکسن ویروس کرونا گزارش دهند و به س answerالات آنها پاسخ دهند. با توجه به دستور کار ذکر شده در جلسه کمیته دائمی بهداشت و رفاه خانواده پارلمان ، دبیر بهداشت و مدیر کل (DG) شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در مورد پنل “توسعه واکسن ، مدیریت توزیع و تخفیف Pandemic Covid-19 “.

ریاست این کمیته توسط رام گوپال یداو ، رهبر حزب سماجوادی (SP) انجام می شود.

جلسه این هیئت چند روز قبل از شروع آزمایش واکسیناسیون Covid-19 در سراسر کشور از 16 ژانویه در آنچه نارندرا مودی نخست وزیر بزرگترین برنامه تلقیح در جهان خوانده است ، برگزار می شود.

در این روش ، اولویت با نزدیک به سه کرور مراقبت های بهداشتی و خط مقدم در کشور خواهد بود.

هند اخیراً دو واکسن Covid-19 – Covishield آکسفورد ، تولید شده توسط م Instituteسسه سرم هند (SII) در این کشور و Covaxin Bharat Biotech – را برای استفاده محدود در موارد اضطراری تأیید کرده است.

طبق دستورالعمل های عملیاتی واکسن Covid-19 ، این عکسها ابتدا به حدود یک کرور بهداشتی و حدود دو کارگر خط مقدم و سپس به افراد بالای 50 سال و به دنبال آن افراد زیر 50 سال با افراد مرتبط ارائه می شود. مبتلایان به بیماریهای هم بستگی ، مبتنی بر وضعیت همه گیر در حال تکامل است.

در همین حال ، اولین محموله واکسن Covishield روز سه شنبه ، چهار روز قبل از راه اندازی دستگاه واکسیناسیون در سراسر کشور ، از پونا به دهلی رسید.

یک هواپیمای SpiceJet حامل واکسن ها حدود ساعت 10 صبح در فرودگاه دهلی نشست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *