مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دبیر DBT ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

همه واکسن های هندی برای ذخیره سازی در دمای 8-2 درجه سانتیگراد تولید می شوند: دبیر DBTدلی نو: روز گذشته سه شنبه ، دبیر بخش بیوتکنولوژی ، رنو سواروپ گفت ، همه واکسن های هندی که در برابر ویروس کرونا تولید می شوند ، باید در دمای 2-8 درجه سانتیگراد ذخیره شوند ، زیرا در حال تهیه تدارکات و در نظر گرفتن دما به عنوان یک عامل است.

Swarup گفت واکسن Covid-19 بهارات Biotech Covaxin و Covishield Oxford-AstraZeneca به سختی تحت آزمایش آزمایش سنجش ایمنی قرار گرفته اند.

Swarup در یک جلسه مطبوعاتی گفت ، برای همه واکسن های خود ، ما ذخیره سازی 2-8 درجه سانتیگراد را هدف قرار داده ایم ، زیرا تدارکات ما بر این اساس کار شده و ما در حال کار بر روی آن هستیم.

وی گفت که کاندید واکسن DNA توسط Zydus Cadila تولید می شود و واکسن mRNA بیولوژیکی E در دمای ذخیره سازی 2-8 درجه سانتیگراد کار می کند.

Swarup گفت ، برخلاف Pfizer و Moderna که به زنجیره منفی 70 درجه سانتیگراد (سرد) نیاز دارد ، این (کاندید واکسن Biological E) اساساً در 2-8 درجه سانتیگراد است.

به کاندیدای Zydus Cadila اجازه داده شده است که آزمایش فاز 3 را انجام دهد در حالی که نامزد Biological E در مرحله آزمایش بالینی مرحله 1 است.

Swarup گفت آزمایشگاه های دکتر ردی با موسسه Gamaleya روسیه مشارکت کرده و واکسنی برای هند تهیه می شود که محل ذخیره سازی آن در 2-8 درجه سانتیگراد است.

آنها (آزمایشگاه های دکتر ردی) آزمایشات فاز 2/3 را در کشور آغاز کرده اند. آنها قسمت اول آزمایش فاز 2 را روی 1000 نفر به پایان رسانده اند و اکنون در حال بررسی داده های میان دوره ای هستند که قرار است تجزیه و تحلیل شود.

آنها همچنین آزمایش های جهانی بزرگی مانند Astrazeneca دارند و داده ها نیز مورد بررسی قرار می گیرند. سواروپ گفت ، آنچه آنها هدف قرار داده اند این است که هند سعی کند ببیند چگونه می تواند در 2-8 درجه باشد.

در هند 30 مرحله نامزد واکسن در مراحل مختلف وجود دارد.

تنظیم کننده مواد مخدر کشور روز یکشنبه تأیید استفاده اضطراری را به Covishield Oxford-AstraZeneca و همچنین Covaxin بومی توسعه یافته اعطا کرد ، هرچند اطلاعات کافی در مورد کارآیی و ایمنی مورد دوم در دسترس نیست ، که بحث را برانگیخته است.

سواروپ گفت كه به دنبال همدردی با نگرانی در این باره ، این دو واكسنی كه در حال حاضر درباره آنها صحبت شده است ، ما روشهای ایمنی سنجی قوی را انجام داده ایم كه از طریق آزمایشگاهها مورد بررسی قرار گرفته اند.

Swarup با اشاره به انستیتوی علوم و فناوری بهداشت ترجمه (THSTI) ، فریدآباد ، موسسه ای تحت DBT ، گفت: این آزمایشگاه دارای مجموعه ای از روش های ایمنی – آزمایش های بیوشیمیایی است – که همه این واکسن ها را از طریق آنها انجام می دهد.

Swarup گفت ، بنابراین هر چیزی که از این آزمایشگاه سنجش ایمنی بیرون بیاید ، به شما اطمینان می دهد که از طریق سیستم سنجش قوی حرکت کرده است که در هنگام حرکت به جلو ، ایمنی زایی و داده های ایمنی را به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *