مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دریافت کنندگان واکسن Covid ممکن است نتوانند انتخاب و انتخاب کنند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

گیرندگان واکسن Covid ممکن است قادر به انتخاب و انتخاب نباشنددهلی نو: حتی در حالی که دولت قصد دارد محرک واکسیناسیون Covid را با Covishield Oxford-AstraZeneca و Covaxin Bharat Biotech ارائه دهد ، گیرندگان ممکن است گزینه ای برای انتخاب یکی از آنها که می خواهند تلقیح شوند نداشته باشند.

“بسیاری از کشورها در سراسر جهان بیش از یک واکسن استفاده می کنند. چنین گزینه ای برای هیچ یک از ذی نفعان در این کشورها وجود ندارد. “، راجش بوشن ، وزیر بهداشت ، با بیان اینکه ممکن است در هند نیز چنین باشد ، گفت. واکسیناسیون تخمدان در کشور داوطلبانه است هرچند که آیا مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم چنین گزینه ای را دارند یا خیر می تواند یک موضوع باشد.
با تشریح الگوی دوز ، وزارت بهداشت گفت که بین دو دوز واکسن 28 روز فاصله وجود دارد و اثر آن 14 روز پس از دوز دوم آغاز می شود. دکتر VK Paul و Bhushan ، عضو بهداشت عضو NITI Aayog ، نیاز به حفظ رفتار ایمن را تأکید کردند ، حتی در حالی که آنها تأکید کردند که میزان مثبت هند در هفته گذشته 2٪ پایین است و فقط کرالا و ماهاراشترا بیش از 50،000 مورد فعال دارند.

هر دو واکسن – Covishield و Covaxin به صورت محلی توسط م Instituteسسه سرم هند (SII) مستقر در Pune و Bharat Biotech مستقر در Hyderabad تولید می شوند. در تاریخ 3 ژانویه ، تنظیم کننده دارو اعطای مجوز استفاده اضطراری به هر دو لگن را بر اساس داده های ایمنی و ایمنی آنها اعلام کرده است.

پل گفت كه هر دو واكسن بر روی هزاران نفر آزمایش شده اند و ایمن ترین آنها هستند.

“ما نباید شک داشته باشیم که دو واکسن مورد تأیید ایمن ترین واکسن ها هستند. هم واکسن ها روی هزاران نفر آزمایش شده اند و هم عوارض آن ناچیز است. هیچ خطری از اهمیت وجود ندارد. “

مقامات گفتند که حفظ رفتار مناسب Covid-19 قبل و بعد از واکسیناسیون ضروری است.گیرندگان واکسن Covid ممکن است قادر به انتخاب و انتخاب نباشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *