مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

در عادی جدید ، داروخانه های الکترونیکی بخش زیادی از مشتریان ، Health News ، ET HealthWorld را حفظ می کنند

1 min read

در حالت عادی جدید ، داروخانه های الکترونیکی بخش زیادی از مشتریان را در خود نگه می دارندکلکته: زنجیره های آنلاین داروخانه در و در سراسر بنگال غربی حدود 70٪ از مشتریانی را که برای خرید دارو در دوره قفل ورود به سیستم وارد شده بودند ، حفظ کرده اند.

پورتال داروخانه الکترونیکی SastaSundar دریافته است که حدود 69٪ از مشتریان “قفل” همچنان از طریق سیستم عامل آن سفارش می دهند. “تعامل مشتری ما باعث شد 77٪ در Tier-II و 78٪ در Tier-III حفظ شود. در این مدت میزان ماندگاری مشتری پیشرو در صنعت ما 76٪ در مناطق روستایی ، 80٪ در نیمه شهری و 72٪ در مناطق شهری است. صنعت داروسازی آنلاین ممکن است به دلیل همه گیر شدن گسترش یافته باشد اما ممکن است مزایای آن برای همه اقشار جامعه کاهش پیدا نکند. “BL BL. Mittal ، بنیانگذار و رئیس اجرایی شرکت ، به TOI گفت.

PharmEasy که با Medlife ادغام شده است مشتریان بیشتری را در شهرهای Tier-I نسبت به Tier-II و -III حفظ کرده است. “در حالی که میزان ماندگاری در شهرهای ردیف اول 80٪ است ، در هر دو شهر ردیف II و III 72٪ است. تجارت داروسازی الکترونیکی در مرحله قفل شدن پس از فروش با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان روبرو شده است و بسیاری از مشتریان جدید در جیب ما قرار گرفته اند. این بیماری همه گیر باعث تغییر رفتار در خریداران شده است. ”گفت دارمیل شث ، یکی از بنیانگذاران PharmEasy.

به گفته Satish Kanan ، بنیانگذار و مدیرعامل MediBuddy ، یک بستر بهداشتی دیجیتال ، همه گیر Covid-19 در حال انجام انطباق آنلاین از سلامتی آنلاین به صورت تصاعدی سریع تر است و مردم با استفاده از پورتال پزشکی از طریق پزشکی راحت ترند. “ما سال گذشته بیش از یک کرور سeriesال پزشکی را ثبت کردیم. ما شاهد افزایش 80 درصدی سفارشات پزشکی پس از قفل در 95٪ از کدهای هند هستیم. حداکثر سفارشات از کلکته ، بنگالورو ، بمبئی ، چنای و حیدرآباد ثبت می شود. ”

داروخانه الکترونیکی مستقر در شهر – Sabse Sasta Dukaan & Flye – 80٪ مشتریانی را که “در سه ماهه آخر به طور مداوم سفارش می دهند” ثبت کرده اند. مدیر عامل و بنیانگذار آن ، آنیش آگاروال گفت: “دلیل این امر این است که ما برنامه خود را توسعه داده ایم ، هم شهروندان باهوش فناوری و هم باهوش غیر فناوری را در نظر داشته باشیم. علاوه بر این ، برنامه ما بومی است. “

با یافتن سویه جدید Covid در بنگال ، داروخانه های الکترونیکی امیدوارند که سفارشات بیشتر شود. Kanan گفت که آنها با آزمایشگاه های معتبر مختلف برای انتخاب آزمایشات در خانه همکاری کرده اند و یک ابزار ارزیابی خطر ویروس کرونا را به همراه یک ویژگی اضافه شده در برنامه خود راه اندازی کرده اند که توسط آن افراد می توانند تخت های موجود در بیمارستان ها را پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *