مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

در ژانویه ، یک گذرگاه الکترونیکی سلامت برای کمک به تقویت سفرهای هوایی جهانی ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

در ژانویه ، یک گذر نامه الکترونیکی سلامت برای کمک به افزایش سفرهای هوایی جهانی ارائه می شوددهلی نو: انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) انتظار می رود که در اوایل سال آینده آزمایش IATA Travel Pass ، یک گواهی بهداشت دیجیتال ، را برای تسهیل راه اندازی مجدد ایمن سفرهای هوایی بین المللی پس از همه گیری ، راه اندازی کند.

منابع این صنعت به TOI گفتند ، IATA Travel Pass در خط صدور گواهینامه تب زرد که برای مسافرانی که به آفریقا سفر می کنند اجباری است ، انتظار می رود در ژانویه راه اندازی شود.

انتظار می رود Travel Pass به عنوان یک منبع مرکزی و استاندارد برای اطلاعات در مورد کلیه نیازها و محدودیت های سفر مربوط به ویروس کرونا باشد و همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه انجام و حمل نتایج آزمایش برای نشان دادن به شرکت های هواپیمایی و مرزی در سراسر جهان است.

Subhash Goyal ، دبیرکل افتخاری فدراسیون انجمن های جهانگردی و مهمان نوازی هند (FAITH) ، که به TOI صحبت می کند ، گفت: سفرهای بین المللی را آسان کنید. “

IATA گفت: Travel Pass پیش شرط لازم برای بازگشایی مرزها بدون قرنطینه است و دولت ها باید اطمینان داشته باشند که قبل از شروع مجدد هواپیما خطرات واردات ویروس را کاهش می دهند. یاتا گفت: “این به معنای داشتن اطلاعات دقیق از وضعیت سلامتی مسافران Covid-19 است.”

به طور جداگانه ، صنعت جهانگردی و مسافرت هند از وزارت هواپیمایی کشوری درخواست کرده است که پروازهای برنامه ریزی شده از و به کشورهایی را که هند با آنها حباب های هوا ایجاد کرده است ، مجدداً شروع کند. “در کنار این ، FAITH همچنین از دولت ها خواسته است که ویزای الکترونیکی را برای کشورهایی که حباب هوا در آنها ایجاد شده صادر کنند و قرنطینه 14 روزه مسافران بین المللی را با آزمایش ویروس کرونا برای 96 ساعت قبل از سفر جایگزین کنند.” گفت

ارگان های صنعت سفر در هند همچنین به دنبال مداخله دولت در ایجاد مجموعه ای برای نجات شرکت های هواپیمایی هستند که در معرض خطر قرار گرفته اند و قادر به بازپرداخت مسافران برای بلیط های استفاده نشده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *