مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دولت برای انتصاب آکولا ، کارمندان Ytl SSH ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld با سر اشاره

1 min read

ناگپور: برای انتصاب کارمندان Akola ، Ytl SSH با تکان دادن سر دولتناگپور: کابینه ایالتی استخدام مورد انتظار در بیمارستانهای فوق تخصصی (SSH) متصل به چهار کالج پزشکی دولتی و بیمارستانها (GMCH) را پاکسازی کرده است. به غیر از اورنگ آباد و لاتور در Marathwada ، این SSH ها شامل 2 مورد از Vidarbha – Akola و Yavatmal است.

در حالی که ساختمانهای SSH در هر دو GMCH در Vidarbha آماده هستند ، زیرساختها در مرحله Covid-19 بازسازی و توسعه یافتند. اگر همه چیز به خوبی پیش برود ، این دو SSH افزودنی های مهمی به زیرساخت های مراقبت های بهداشتی و ماتریس صندلی آموزش پزشکی Vidarbha خواهند بود. مهمترین مانع راه اندازی SSH نیروی انسانی مورد نیاز بود که در روز چهارشنبه پاکسازی شده است.

دولت ایالت نصب 888 پست جدید را برای مرحله اول اکنون تصویب کرده است. دولت همچنین 43 میلیارد روپیه برای هزینه های سالانه این پست ها تأیید کرده است. این پست ها شامل سخنرانان عادی قراردادی گروه I ، II ، III ، IV و پزشکان مقیم است. قابل توجه است که بالاترین 344 پست برای استخدام های پیمانی گروه IV تأیید شده است.

کارمندان همیشه یک مشکل بزرگ برای کالج های پزشکی در ویداربا بوده اند. “اکنون ، طبق مقررات جدید کمیسیون پزشکی ملی ، پزشکان برای اجرای امکانات فوق العاده تخصصی از بخش خصوصی به صورت قراردادی جابجا می شوند. بازدید از مدرسین و مدرسین مهمان امری طبیعی در بیمارستانهای آینده خواهد بود. “یکی از اعضای ارشد اداره آموزش پزشکی ضمن اظهار نظر درباره چگونگی برنامه ریزی دولت برای پر کردن پست های نصب شده ، گفت.

“این یک موفقیت بزرگ برای SSH در Akola و Yavatmal GMCHs است. ساختمانهای بیمارستان و زیرساختهای اصلی ما آماده است و ما مشتاقانه منتظر شروع امکانات هستیم. “، رئیس دانشگاه Akola GMCH دکتر KS Ghorpade گفت.

پس از شروع ، هر دو SSH بیشتر از 400 کرسی کارشناسی و 50 کرسی کارشناسی ارشد را در Vidarbha اضافه می کنند. با این کار ، منطقه دارای سه SSH خواهد بود. در حال حاضر ، فقط Nagpur GMCH از امکانات SSH برخوردار است. انتظار می رود بیمارانی که از مناطق پیرامونی هستند و برای بیماری های جدی باید بلافاصله به ناگپور سفر کنند ، در سطح منطقه درمان می شوند.

مزایای فوق العاده SSH

در حال حاضر ، فقط Nagpur GMCH دارای SSH در ویداربا است

Akola SSH 238 تختخواب ، Yavatmal 210 خواهد داشت

SSH های جدید بار سنگین Nagpur GMCH را کاهش می دهند

SSH ها در شش موضوع بخش – قلب و عروق ، جراحی قفسه سینه قلب و عروق (CVTS) ، مغز و اعصاب ، جراحی مغز و اعصاب ، اورولوژی ، نفرولوژی ، جراحی پلاستیک و نوزادان دارند.

علاوه بر این ، SSH ها همچنین دارای واحدهای مراقبت ویژه هستند

SSH ها همچنین دارای 44 تخت ICU ، تخت های دیالیز و مجتمع های تئاتر عملیاتی خواهند بود

امکانات جدید تعداد قابل توجهی از صندلی های پزشکی PG را برای ویداربا فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *