مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دولت برنامه ملی واکسیناسیون فلج اطفال ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld را به تعویق می اندازد

1 min read

دولت برنامه ملی ایمن سازی فلج اطفال را به تعویق می اندازدبرنامه واکسیناسیون فلج اطفال ملی ، که به عنوان بخشی از آن ، در گروه های سنی 0 تا 5 سال قطره فلج اطفال تجویز می شود ، مرکز “با توجه به” فعالیت های پیش بینی نشده “” تا اطلاع ثانوی “به تعویق افتاده است.

روز ملی ایمن سازی (NID) که معمولاً به عنوان برنامه ایمن سازی فلج اطفال نبض شناخته می شود ، برای 17 ژانویه در سرتاسر هند برنامه ریزی شده بود.

وزارت بهداشت اتحادیه تصمیم به تعویق انداختن برنامه ایمن سازی فلج اطفال را از طریق نامه ای در تاریخ 9 ژانویه به همه ایالت ها ابلاغ کرده است.

بر اساس نامه ارسال شده به دبیر اصلی در بخش بهداشت و درمان “تصمیم گرفته شده است که به دلیل فعالیت های پیش بینی نشده ، تصمیم گرفته شود که مرحله برنامه ریزی شده فلج اطفال (روز ملی ایمن سازی) را از 17 ژانویه 2021 به تاریخ بعدی موکول کند.” همه ایالت ها

وزیر بهداشت و رفاه خانواده اتحاد ، هارد وردان در 8 ژانویه گفته بود که ایمن سازی فلج اطفال در 17 ژانویه انجام می شود.

وی گفت كه “ما تصمیم گرفته ایم كه در 17 ژانویه روزهای ایمن سازی ملی برای فلج اطفال را كه برای دو تا سه روز ادامه خواهد داشت ، داشته باشیم” ، وی افزود كه این جنبه جنبه هایی مانند شناسایی و ایمن سازی كودكانی را كه از واكسین خارج شده اند ، پوشش می دهد.

وی گفت: واکسیناسیون برای اطمینان از اینکه کشور سطح ایمنی کلی را در برابر ویروس فلج اطفال حفظ می کند بسیار ضروری است.

این کشور واکسیناسیون Covid-19 خود را از 16 ژانویه در برنامه نخست وزیر نارندرا مودی بزرگترین برنامه تلقیح جهان با اولویت نزدیک به سه کرور مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم آغاز خواهد کرد.

طبق دستورالعمل های عملیاتی واکسن Covid-19 که برای وزارت ایمن سازی توسط وزارت بهداشت به ایالات متحده صادر شده است ، واکسن Covid-19 ابتدا به کارکنان مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم و سپس به افراد بالای 50 سال و به دنبال آن افراد بالاتر از 50 سال ارائه می شود. بیش از 50 سال سن با بیماری های همراه مرتبط بر اساس وضعیت همه گیر در حال تکامل – سایپرز ، باشگاه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *