مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دولت دهلی به مراکز بهداشتی درمانی می گوید که داده های HCWs را برای واکسیناسیون Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld ارسال کنند.

1 min read

دولت دهلی به مراکز بهداشتی درمانی می گوید که داده های HCWs را برای واکسیناسیون Covid-19 ارسال کننددهلی نو: دولت دهلی روند ثبت نام کارکنان مراقبت های بهداشتی بیمارستان های مختلف ، خانه های سالمندان و سایر امکانات برای واکسیناسیون Covid-19 را آغاز کرده است. بر اساس اعلامیه عمومی منتشر شده در یک روزنامه ملی ، برای بارگذاری داده ها پیوندی در وب سایت مأموریت بهداشت ایالتی دهلی ارائه شده است.

صدها کارگر مراقبت های بهداشتی (HCW) در مراکز دولتی و خصوصی در دهلی با ویروس جدید کرونا مبتلا شده اند و بسیاری دیگر هنوز تحت تأثیر آن قرار دارند.

در این اطلاعیه آمده است: “دولت دهلی در حال ثبت نام كاركنان مراقبت های بهداشتی برای واكسیناسیون Covid-19 است. بسیاری از خانه های سالمندان و بیمارستان های ثبت شده قبلاً داده ها را همراه با بسیاری از كلینیك های ثبت نام نشده ارائه داده اند.”

دولت دهلی از همه مراکز بهداشتی درمانی باقی مانده دعوت می کند تا اسامی کارکنان مراقبت های بهداشتی را در م institutionsسسات ، خانه های سالمندان ، کلینیک ها و OPD خود ارائه دهند.

در این اطلاعیه آمده است که کارکنان بهداشتی شامل کارمندان پزشکی و پیراپزشکی ، کارکنان پشتیبانی ، امنیتی و اداری کلیه آلوپاتیک ، دندانپزشکی ، AYUSH ، کلینیک های فیزیوتراپی ، آزمایشگاه های تشخیصی ، مراکز رادیولوژی و سایر مراکز درمانی هستند.

به گفته مقامات وزارت بهداشت اتحادیه ، واکسن ضد ویروس کرونا ، پس از در دسترس بودن ، تحت یک برنامه ویژه تلقیح Covid-19 و با استفاده از فرایندها ، فناوری و شبکه برنامه ایمن سازی جهانی (UIP) موجود توزیع می شود.

دولت مقدمات معرفی واکسن Covid-19 را بر اساس موجودیت آن آغاز کرده است و به عنوان بخشی از آن ، یکی از فعالیت ها ایجاد بانک اطلاعاتی از کارکنان مراقبت های بهداشتی است که برای واکسن ویروس کرونا در اولویت قرار می گیرند.

همچنین ، مرکز در نامه ای به ایالت ها و سرزمین های اتحادیه گفته است پزشکان MBBS و BDS و همچنین کارآموزان ، پرستاران کارکنان ، ماماهای پرستار کمکی و داروسازان به عنوان واکسیناسیون های بالقوه برای انجام درایو در نظر گرفته می شوند ، مشروط بر اینکه آنها فعالانه درگیر شوند در مراقبت های بالینی روزمره و تجربه تزریق را داشته باشید.

مقامات گفتند که دهلی روز پنجشنبه 3734 مورد Covid-19 تازه را ثبت کرد که بیش از 70،000 آزمایش برای دومین روز متوالی انجام شده است ، حتی با کاهش میزان مثبت شدن آن به 4.96 درصد.

در خبرنامه روز پنجشنبه سلامت ، تعداد کل موارد به 5،82،058 مورد رسیده است ، در حالی که میزان بهبودی بیش از 93 درصد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *