مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

دولت AAP به HC ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

تصمیم گرفت رزرو تخت CUid ICU در 33 بیمارستان خصوصی را به 60 درصد کاهش دهد: دولت AAP به HCدهلی نو: دولت AAP روز دوشنبه به دادگاه عالی دهلی گفت که تصمیم گرفته است تعداد تخت های ICU رزرو شده برای بیماران Covid-19 را در 33 بیمارستان خصوصی در پایتخت ملی به 60 درصد کاهش دهد ، همانطور که توصیه شد کمیته

دولت دهلی به Justice Subramonium Prasad گفت که این تصمیم در 27 دسامبر پس از تأیید توصیه های کمیته تخفیف برای کاهش 80 تا 60 درصد از هیئت دو نفره ، متشکل از مدیر AIIMS و یک عضو Niti Aayog ، گرفته شد. تخت های ICU در 33 بیمارستان خصوصی رزرو شده است.

دادگاه ، پس از آن ، موضوع را برای رسیدگی در 8 ژانویه پس از آنكه دولت دهلی ، به نمایندگی از وكیل دادگستری اضافی (ASG) سانجی جین و وكیل مدافع اضافی سانجو جوز ، اعلام كرد كه رزرو در 5 ژانویه مجدداً بررسی خواهد شد.

دادگاه از دولت دهلی ، که وکیل اوروی موهان نیز نماینده آن است ، خواست تا تصمیم خود را قبل از جلسه دادگاه بعدی ثبت کند.

این دادخواست توسط انجمن ارائه دهندگان خدمات بهداشتی هند (AHPI) ، به نمایندگی از طرفدار سانیام ختارپال ، كه به دنبال لغو دستور دولت دهلی در 12 سپتامبر برای ذخیره 80 درصد تخت ICU برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی است ، بود. اینجا.

در 24 دسامبر ، انجمن با توصیه های کمیته تنش زدایی مخالفت کرده و گفته بود که با توجه به کاهش تعداد روزانه موارد Covid-19 ، میزان مثبت بودن و تعداد زیادی تخت ICU خالی در بیمارستان های دولتی ، در حال حاضر باید پایان یابد

این کمیته برای ارزیابی موقعیت فعلی پذیرش و ترخیص از بیمارستان و توصیه در کاهش تعداد تخت های اختصاص یافته به بیماران ویروسی کرونا در صورت لزوم تشکیل شد.

به نظر می رسد دادگاه عالی نیز با انجمن موافق است زیرا گفته بود كه “نگه داشتن هزاران تخت ICU در بیمارستان های خصوصی برای بیماران Covid-19” غیرانسانی “است زیرا میزان مثبت عفونت و تعداد موارد ویروس کرونا وجود دارد. پایین رفتن در پایتخت ملی

دادگاه عالی نیز گفته است که در شرایط حاکم ، نگهداری بسیاری از تخت های ICU که برای بیماران Covid-19 اختصاص داده شده است “نمی تواند پایدار باشد” و اگر در آینده موارد Covid-19 افزایش یابد ، می توان دوباره رزروها را بازگرداند.

پس از آن ، دولت دهلی به دادگاه گفته بود كه فقط پس از بررسی توسط یك هیئت دو نفره متشكل از مدیر AIIMS و یك عضو نیتی آایوگ ، در مورد توصیه ها تصمیم گیری می شود.

هیئت دو نفره ، در تاریخ 27 دسامبر ، توصیه های کمیته را تأیید کرد و گفت: “با توجه به اوضاع آشکار فشار جدید (انگلستان) ، ما از این نظر هستیم که باید احتیاط زیادی داشته باشیم و تنش شدید ناگهانی توصیه نمی شود در این مقطع زمانی “.

این هیئت دو نفره همچنین بر این عقیده بود که برگزاری جشن سال نو می تواند منجر به گردهمایی هایی شود “که ممکن است باعث یک رویداد فوق العاده پخش کننده شود” و بنابراین ، مقامات باید “با احتیاط و هوشیار” نسبت به رزرواسیون مجدد Covid ICU تختخواب

دولت دهلی ، در تصمیم 27 دسامبر خود ، گفته است که اعتراضات AHPI را طی کرده و حتی موردی را مشاهده نکرده است که به دلیل در دسترس نبودن تخت های ICU ، از یک بیمار غیرکووییدی پذیرش پذیرفته نشود.

همچنین گفته شد که اعتراضات AHPI براساس حدس و گمان مبنی بر در دسترس بودن تعداد بسیار کمی تخت برای بیماران غیر کووید است.

دستور 12 سپتامبر دولت دهلی زودتر در 22 سپتامبر توسط دادگاه عالی متوقف شد.

با این حال ، تقسیم دادگاه عالی در تاریخ 12 نوامبر با در نظر گرفتن تغییر شرایط از زمان تصویب دستور موقت ، حکم موقت را خالی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *