مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

رئیس Bharat Biotech در Serum ، Health News ، ET HealthWorld شلاق می زند

1 min read

جنگ واکسن: رئیس Bharat Biotech سرم را با ضربه شلاق زدحیدرآباد: بنیانگذار و رئیس Bharat Biotech ، دکتر کریشنا الا روز دوشنبه با انتقاد از مخالفانی که از سرعت مجوز استفاده اضطراری (EUA) به کوواکسین ، واکسن Covid-19 شرکت انتقاد کردند ، گفت: وی گفت: “ما شایسته این عکس العمل نیستیم” و از مردم خواست كه سیاسی كردن موضوع را متوقف كنند.

الا بدون نام بردن از مدیر عامل م Instituteسسه سرم هند ، آدار پونوالا ، گفت: “ما 200٪ آزمایش بالینی صادقانه انجام می دهیم و با این حال واکنش های جدی دریافت می کنیم. اگر اشتباه کردم به من بگو برخی از شرکت ها مارک من (واکسن ما) را مانند “آب” گذاشته اند. من می خواهم آن را انکار کنم. ما دانشمند هستیم. “

Poonawalla روز یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود که تنها سه واکسن با اثبات اثبات شده وجود دارد – واکسنهایی که توسط Pfizer ، Moderna و Oxford-AstraZeneca ساخته شده اند – و بقیه فقط “مثل آب” ایمن هستند.

الا گفت كه آمریكا و اروپا از پذیرش داده های آزمایش واكسن AstraZeneca-Oxford از انگلیس خودداری كرده اند زیرا “تمیز” نبوده است ، اما هیچ كسی اطلاعات آكسفورد را زیر سوال نمی برد. وی ادعا کرد که داوطلبان در آزمایشات AstraZeneca قبل از اینکه مورد اصابت قرار گیرد ، قرص های پاراستامول تجویز می شود.

سخنگوی SII گفت: «نظری ندارید. ما وارد بحث های عمومی نمی شویم. “

جنگ واکسن: رئیس Bharat Biotech سرم را با ضربه شلاق زد فقط می توانید 5 مقاله را منتشر کنید: بنیانگذار Bharat Biotech

ما به داوطلبان پاراستامول تزریق نکرده ایم ، بنابراین هرگونه عکس العمل منفی دقیقاً 100٪ است حتی اگر خوب یا بد باشد. این در زمان واقعی ضبط می شود. ”

وقتی سخنگوی SII برای واکنش به نظرات الا تماس گرفت ، گفت: “هیچ نظری ندارید. ما وارد بحث های عمومی نمی شویم. “

به نظر می رسد که الا دکتر Randeep Guleria رئیس AIIMS را که روز یکشنبه گفته بود کوواکسین می تواند پشتیبان سایر واکسن ها باشد را نیز پذیرفت. “این یک واکسن است. پشتیبان گیری نیست. مردم باید قبل از بیان چنین اظهاراتی مسئولیت پذیر باشند. “

الا ادعا کرد که Covaxin به اندازه Pfizer و بیشتر از سایر نامزدهای واکسن Covid-19 در مجلات بین المللی بررسی شده منتشر شده است. وی گفت که آزمایشات فاز III کوواکسین توسط MNC IQVIA آمریکا ، کوینتیلز قبلی و IMS Health Inc انجام می شود و بیماران در آزمایشات فاز III به مدت 12 ماه پس از تجویز دوز کنترل می شوند. وی گفت: “بهارات بیوتک به عنوان یک شرکت هندی ، بدون هیچ گونه پشتیبان گیری از MNC مانند Astra-Zeneca یا Pfizer ، به تنهایی در تلاش بوده است.”

“ما همه (داده ها) را به صورت شفاف قرار می دهیم. ما به هر کمیته تسلیم شدیم و سپس تصویب کردیم. ” وی گفت: “من همه چیز را سیاه و سفید می گذارم و مردم هنوز هم مرا زیر سوال می برند زیرا دانشمندان هندی افراد ارزان قیمتی هستند. مردم می پرسند چرا ما هیچ داده ای در دامنه عمومی نداریم. در واقع ، ما تنها شرکتی هستیم که پنج مقاله منتشر کرده ایم. ما تنها مرکز تولید ایمنی زیستی سطح 3 (BSL-3) در جهان هستیم. ما افتخار می کنیم که بگوییم حتی دولت ایالات متحده چنین چیزی را ندارد ، حتی دولت انگلیس هم چنین چیزی را ندارد. ” وی اصرار داشت كه كار آنها از نظر انتشار به هیچ وجه از Pfizer كم نیست. “این در اینترنت است ، کسی باید به آنجا برود و آن را بخواند و سپس برگردد و س askال کند. آنها این مطلب را نمی خوانند و بلافاصله از تلویزیون می گویند که در حوزه عمومی نیست ، آنها تردیدی ایجاد می کنند ، روی علم هند سنگ می اندازند. ” وی گفت Covaxin کمتر از 15٪ عوارض جانبی دارد. “همینطور که پیش می رویم ، کمتر از 10٪ از عوارض جانبی پیدا کردیم. ما در حال حاضر بیش از 24000 نفر را واکسینه کرده ایم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *