مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

رئیس Warp Speed ​​Speed ​​، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

20 میلیون آمریکایی می توانند در دسامبر 2020 واکسینه شوند: رئیس Warp Speedنیویورک ، همزمان با شیوع وحشیانه ویروس کرونا ویروس کرونا در ایالات متحده ، رئیس هماهنگی واکسن دولت دونالد ترامپ همچنان در مورد بهترین حالت واکسیناسیون “20 میلیون آمریکایی” در ماه دسامبر و “25 تا 30 میلیون نفر دیگر در ماه” خوشبین است. صورت مداوم.”

“و از ماه فوریه یا مارس ، اگر واکسن های بیشتری مانند واکسن زنده بردار تأیید شده داشته باشیم ، ممکن است بتوانیم تعداد زیادی از آمریکایی ها را به طور مداوم ایمن سازی کنیم” ، مونسف اسلاوی ، مشاور ارشد ، Operation Warp Speed (OWS) ، عصر روز جمعه در هنگام اظهار نظر در کاخ سفید گل رز باغ گفت.

OWS برنامه ملی دولت ترامپ برای تسریع در تولید ، ساخت و توزیع واکسن ها ، داروها و تشخیص Covid-19 است.

اظهارات اسلاوی در اوج اضطرابی در تواریخ ویروس کرونا در آمریکا آمده است. بیش از 244000 نفر فوت کرده اند ، بیش از 10.6 میلیون نفر آلوده هستند و موارد روزانه از نمودار خارج می شوند. فقط در 10 روز گذشته بیش از 100000 مورد روزانه گزارش شده است. شکرگذاری در گوشه ای قرار دارد و بیمارستان ها فضای کافی ندارند.

اظهارات اسلاوی به این سمت است که چگونه آمریکا ممکن است اواخر امسال چرخش خود را آغاز کند.

ایالات متحده با استفاده از سه فناوری مختلف پلتفرم و دو کاندیدا از هر سیستم عامل ، با شش نمونه واکسن کار می کند: پیام رسان RNA ، وکتورهای ویروسی زنده و پروتئین نوترکیب.

واکسن های Pfizer و Moderna از پلتفرم پیام رسان RNA استفاده می کنند ، جانسون و جانسون و AstraZeneca با همکاری دانشگاه آکسفورد در مسیر زنده برداری قرار دارند در حالی که Novavax و Sanofi / GlaxoSmithKline در حال ساخت کاندیداهای واکسن خود در بستر پروتئین نوترکیب هستند.

هر شش واکسن در “مرحله رشد بالینی” و چهار مورد دیگر در آزمایشات فاز سه هستند.

یکی از آنها – Pfizer – روز دوشنبه اعلام کرد که به 90 درصد کارآیی رسیده است ، “نشان می دهد که واکسیناسیون علیه Covid-19 امکان پذیر است ، نوع انتخاب ما از نظر آنتی ژن انتخاب شده م effectiveثر است و ما را نسبت به سایر موارد خوش بین می کند. واکسن ها نیز ممکن است م effectiveثر باشند “، اسلاوی گفت.

اسلاوی گفت که انتظار دارد “اطلاعات بسیار خوبی” از Moderna را نیز بشنود ، اوایل هفته جاری خوش بینی دکتر آنتونی فاوسی را تکرار کرد.

“من می خواهم از این فرصت استفاده كرده و هرچه بیشتر آمریكایی را كه مایل به داوطلب شدن در این آزمایشات بالینی هستند دعوت كنم ، زیرا این تنها راهی است كه ما می توانیم اثبات ایمنی و كارآیی این واكسن ها را به دست آوریم.”

دو واکسن آخر – در بستر پروتئین نوترکیب – قصد دارند آزمایشات فاز سه خود را طی چند هفته آینده آغاز کنند.

اسلاوی گفت كه آمریكا آماده است تا توانایی تولید را افزایش دهد به محض اینكه هر كدام از واكسن ها كارآیی بالینی را نشان دهد و از سازمان غذا و داروی آمریكا مجوز استفاده اضطراری را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *