مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

راوی اودی باسکار ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

  راوی عدی باسکار ، مدیرکل شورای ارتقاport صادرات داروها در هند.
راوی عدی باسکار ، مدیرکل شورای ارتقاport صادرات داروها در هند.

راوی اودی باسکار ، مدیرکل شورای ارتقاport صادرات دارو ، هند روز دوشنبه گفت که صادرات دارویی به ویژه در سالهای گذشته 20-208 با صادرات 20.58 میلیارد دلار دارو ، که 55 درصد به همه صادر شده است ، وضعیت خوبی دارد. بازارهای بسیار منظم.

وی ضمن سخنرانی در مراسم افتتاحیه Global Virtual Healthcare and Hygiene Expo 2020 ، که توسط FICCI سازماندهی شده است ، گفت: “کل دنیا به دو دلیل به هند نگاه می کند: اول اینکه مربوط به داروهای عمومی است ، ما قادر به تولید داروهای با کیفیت در قیمت بسیار مقرون به صرفه ما یک میراث بسیار قوی داریم و از جمعیت جهانی در مبارزه با بیماری هایی مانند HIV ، مالاریا و سل حمایت کردیم. کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده و اروپا اولین و دومین مقصد صادراتی ما هستند. ثانیا ، ما تنها کشوری هستیم که قادر به تولید حجم زیادی هستیم و این بزرگترین مزیت است. “

باسکار در مورد تحولات واکسن Covid اظهار داشت ، “من خوش بین هستم که تا آنجا که به گزارش بازار و مجلات بین المللی مربوط می شود ، ما قرار است طی دو ، سه ماه آینده واکسن Covid داشته باشیم.”

مدیرکل همچنین ابراز داشت که صنعت تجهیزات پزشکی یکی دیگر از صنایع است که باید مورد بررسی قرار گیرد. “واکسن ها ، به ویژه آکسفورد و BioNTech ، به دو دوز نیاز دارند. بنابراین ، برای 130 کرور از جمعیت هند ، 260 کرور سرنگ مورد نیاز است.

“من بسیار خوش بین هستم که در روزهای آینده ، صنعت داروسازی عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. آنها قصد دارند صادرات کنند ، کمتر از 25 میلیارد دلار در سال مالی 21 ، “.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *