مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

شتاب دهنده هند از “Pulse” Cohort برای پرورش و رشد استارت آپ در فضای مخل فناوری فناوری ، خبرهای بهداشت ، ET HealthWorld خبر داد

1 min read

شتاب دهنده هند از دهلی نو: در اقدامی استراتژیک ، شتاب دهنده برتر استارتاپ آسیا ، هند شتاب دهنده (IA) قصد دارد یک گروه “نبض” را برای شرکتهای نوآور که در فضای فناوری بهداشت کار می کنند ، راه اندازی کند. IA یک برنامه شتاب دهنده طولانی شانزده هفته ای به یک گروه 5 تا 7 استارت آپ نوظهور ارائه می دهد که در این فضا فعالیت می کنند.

Pulse یک برنامه شتاب دهنده مخصوص است که به خوبی نقاط قوت India Accelerator و برخی از بهترین ذهن ها را در جهان HealthCare جمع می کند. این شخصیت های برجسته ، با تخصص و تجربه قوی در حوزه بهداشت و درمان ، همراه با مشاور ، شریک و سرمایه گذار IA IA به استارتاپ ها کمک می کنند تا ظرفیت بالقوه خود را در صنعت مراقبت های بهداشتی باز کنند.

هند با سرمایه گذاری عظیم به یکی از مقاصد اصلی برای خدمات درمانی موثر تبدیل شده است. هند شتاب دهنده قصد دارد منابعی را در اختیار استارت آپ های اولیه قرار دهد که در حال ساخت راه حل های نوآورانه و هر روزه هستند.

مونا سینگ ، بنیانگذار ، شتاب دهنده هند گفت: “با راه اندازی Pohse Cohort ، هدف ما این است که کارآفرینان بتوانند از بخش فناوری بهداشت در هند استفاده کنند. انتظار می رود بازار بهداشت هند تا سال 2022 372 میلیارد دلار را لمس کند و بعلاوه ، بیماری همه گیر Covid-19 از مشاغل و شرکتهای تازه تأسیس خواسته بود تا برای دستیابی بهتر و سریعتر به امکانات بهداشتی مناسب تجدید نظر کنند. هدف ما این است که با برخی از ذهن های بزرگ در جهان بهداشت همکاری کنیم و آنها را برای رونق کسب و کار خود راهنمایی کنیم. ما می خواهیم نوآوری را تسریع کرده و مراقبت های بهداشتی هند را از طریق این شرکت های نوپا متحول کنیم. “

در مورد راه اندازی ، Anjan Bose ، Lead Advisor- Pulse گفت: “هند شتاب دهنده یک محیط پر رونق را برای استارتاپ های بلندپرواز و با صلاحیت ، سرمایه گذاران خطرپذیر و شرکت های بزرگ در جامعه فناوری برای کمک به موفقیت یکدیگر فراهم می کند. IA-Pulse یک مجموعه خاص است برنامه شتاب دهنده قدرت هند شتاب دهنده و برخی از بهترین ذهن ها را در جهان HealthCare گردهم آورده است. این متخصصان برجسته ، با داشتن تخصص و تجربه قوی در حوزه بهداشت و درمان ، همراه با مشاور ، شریک و شبکه سرمایه گذار IA به استارت آپ ها کمک می کنند تا قفل کامل خود را باز کنند بالقوه در صنعت مراقبت های بهداشتی. ”

استارت آپ های منتخب به زیرساخت های فناوری و تجاری IA ، مربیان ، فرصت های ایجاد شبکه که در یک روز نمایشی با حضور شرکت ها ، شرکت های VC ، شرکای PE و سرمایه گذاران خارجی به اوج خود می رسند ، دسترسی خواهند داشت.

برای اجرای موفقیت آمیز برنامه ، یک تیم انتخاب و اجرا از رهبران ارشد صنعت بهداشت وجود دارد. این تیم وظیفه مدیریت نقاط عطف تعیین شده برای عمودی مانند غربالگری و تأمین منابع مربوط به راه اندازی های صحیح ، پردازش و تسریع در شروع فعالیت ها ، تشکیل هیئت مدیره ، اطمینان از استارتاپ ها برای رسیدن به نقاط عطف رشد از پیش تعیین شده و بازاریابی و ارتقا سطح عمودی را بر عهده خواهد داشت. ، بین دیگران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *