مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ظرف دو هفته درخواست مجوز اضطراری برای استفاده از واکسن را می دهید ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

Pune SII: ظرف دو هفته درخواست مجوز اضطراری برای استفاده از واکسن را می دهدPUNE: مدیر عامل انستیتوی سرم هند (SII) Adar Poonawalla روز شنبه گفت که آنها “در طی دو هفته آینده” در مرحله درخواست مجوز استفاده اضطراری (برای واکسن Covid AstraZeneca-Oxford در هند) هستند.

پوناوالا گفت که وی در هنگام بازدید از این مرکز با نخست وزیر نارندرا مودی در مورد برنامه اجرایی مذاکره کرده است. SII برای ساخت و توزیع واکسن با دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca همکاری کرده است.

مودی روز شنبه از کارخانه جدید SII در منجاری بازدید کرد و با تیم خود در زمینه تولید ، تدارکات و توزیع واکسن Covid-19 – Covishield ارتباط برقرار کرد. نخست وزیر در یک توییت گفت ، “تعامل خوبی با تیم در م Instituteسسه سرم هند داشت. آنها جزئیاتی درباره پیشرفت خود تاکنون در مورد چگونگی برنامه ریزی برای افزایش تولید واکسن به اشتراک گذاشتند. همچنین ، نگاهی به تأسیسات تولیدی آنها انداخت. “

SII: ظرف دو هفته درخواست مجوز اضطراری می کند

مودی در ساعت 4.30 بعد از ظهر به کارخانه SII رسید و ساعتی را در آنجا گذراند. پوناوالا جزئیات چگونگی برنامه ریزی برای افزایش تولید واکسن را با تولید 100 میلیون دوز ماهانه از ژانویه با نخست وزیر در میان گذاشت.

در حال حاضر ، هر ماه 60 میلیون دوز تولید می کند. این شرکت تاکنون حدود چهار دوز کرور ذخیره کرده و تا ژانویه حدود 10 دوز کرور آماده خواهد داشت.

در طی تعامل آنلاین با خبرنگاران در شب ، پونوالا تأیید کرد که SII ظرف دو هفته برای تصویب مقررات اضطراری درخواست می کند.

انتظار می رود به زودی آزمایشات بالینی فاز III Covishield بر روی 1600 شرکت کننده در سراسر هند به اتمام برسد. در مجموع 17 سایت آزمایشی در حال بررسی ایمنی و ایمنی زایی نامزد واکسن دانشگاه آکسفورد در هند هستند. “داده های میان دوره ای آزمایشات ما تاکنون امیدوار کننده بوده است. آزمایش های هند با رعایت دقیق تمام فرایندها و پروتکل های لازم به راحتی انجام می شود. ”

روز شنبه ، مودی از واحدهای سه تولید کننده واکسن در هند بازدید کرد. ابتدا به پارک بیوتکنولوژی Zydus در احمدآباد رفت و به دنبال آن Bharat Biotech در حیدرآباد و سپس SII در پونا رفت.

PMO در توئیتر خود اعلام کرده بود که هند در حال ورود به مرحله تعیین کننده مبارزه با Covid-19 است ، بازدید Modi از این امکانات و گفتگو با دانشمندان به او کمک می کند تا دیدگاهی دست اول در مورد آماده سازی ها ، چالش ها و نقشه راه در تلاش هند برای واکسیناسیون این کشور داشته باشد. شهروندان

مودی پیش از این در ابتدای طرح “شهر پاک” از SII در نوامبر 2016 بازدید کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *