مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

فرستاده سازمان بهداشت جهانی Covid-19 از موج سوم می ترسد ، پاسخ اروپا “ناقص” است ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

فرستاده سازمان بهداشت جهانی Covid-19 از موج سوم می ترسد ، پاسخ اروپا vZURICH: نماینده ویژه سازمان بهداشت جهانی (WHO) Covid-19 موج سوم بیماری همه گیر را در اوایل سال 2021 در اروپا پیش بینی کرد ، اگر دولت ها گفته های وی را در انجام آنچه که برای جلوگیری از موج دوم عفونت ها انجام نشده است انجام ندهند.

دیوید نابارو از WHO در مصاحبه ای با روزنامه های سوئیس گفت: “آنها در طول ماه های تابستان ایجاد زیرساخت های لازم را از دست دادند.”

نابارو ، بریتانیایی که برای موفقیت در سمت مدیرعامل سازمان جهانی بهداشت در سال 2017 تبلیغاتی ناموفق انجام داد ، گفت: “اکنون موج دوم را داریم. اگر آنها زیرساخت های لازم را ایجاد نکنند ، اوایل سال آینده موج سوم را خواهیم داشت.”

اروپا به طور خلاصه از میزان غرق شدن عفونت که اکنون دوباره در حال افزایش است ، لذت برد: آلمان و فرانسه روز شنبه 33،000 مورد به طور مشترک افزایش یافت ، سوئیس و اتریش روزانه هزاران مورد دارند ، در حالی که ترکیه رکورد 5532 عفونت جدید را گزارش کرده است.

Nabarro اقدام سوئیس برای اجازه اسکی – با ماسک مورد نیاز در گوندولا – را مشخص کرد زیرا سایر کشورهای آلپ مانند اتریش دارای استراحتگاه های بسته هستند. نابارو گفت سوئیس می تواند به “سطح بسیار بالایی از بیماری ها و مرگ ها” برسد.

به نقل از Soloturner Zeitung ، نابارو گفت: “هنگامی که نرخ عفونت غرق شود ، و آنها فرو می روند ، پس ما می توانیم هر اندازه که می خواهیم آزاد باشیم.” “اما در حال حاضر؟ آیا پیست های اسکی باید باز شوند؟ تحت چه شرایطی؟”

Nabarro با استقبال از پاسخ کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی ، جایی که اکنون عفونت ها نسبتاً کم است ، اظهار داشت: “افراد کاملاً درگیر هستند ، رفتاری را انجام می دهند که ویروس را دشوار می کند. آنها فاصله خود را حفظ می کنند ، ماسک می زنند ، در صورت بیماری عایق هستند. ، دستها و سطوح را بشویید. آنها از گروه های در معرض خطر محافظت می کنند. “

نابارو همچنین گفت که آسیا زودتر از این محدودیت ها راحت نمی شود.

وی گفت: “شما باید صبر کنید تا تعداد پرونده ها کم شود و کم باشد.” “واکنش اروپا ناقص بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *