مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

فقط 3 مورد از 24 کیلوگرم به Oxax vax ، Health News ، ET HealthWorld واکنش منفی نشان دادند

1 min read

فقط 3 مورد از 24k واکنش منفی به واکس آکسفورد نشان دادندکانتون نائومی

لندن: اولین نتایج کامل از تجزیه و تحلیل موقت واکسن Oxford Covid-19 در روز سه شنبه در Lancet منتشر شد ، که فقط سه واکنش جدی جانبی را فقط در بین 24000 شرکت کننده نشان داد ، هیچ بستری در بیمارستان یا مرگ در بین افرادی که این واکسن را دریافت کرده اند ، و این 27٪ در جلوگیری از انتقال بدون علامت موثر است.

این داده ها با وجود برخی واکسن ها که قبلاً از نظر قانونی دریافت کرده اند ، اولین انتشار علمی بررسی شده توسط آزمایشات فاز 3 هر واکسن ویروس کرونا است. AstraZeneca اکنون در حال مذاکره با نهادهای نظارتی در سراسر جهان است تا واکسن خود را تأیید کند و امیدوار است که ظرف چند هفته از طرف تنظیم کننده انگلیس ، MHRA تصویب شود. منه پانگالوس ، معاون اصلی ، تحقیق و توسعه BioPharmaceuticals در AstraZeneca ، گفت: “ما گزارش های ارسالی با MHRA و EMA داریم و در حال کار با موسسه سرم برای پرونده های آنها در هند هستیم.”

“هیچ بستری در بین کسانی که به آکسفورد مبتلا شده اند”

بهترین روش به اشتراک گذاری داده ها انتشار در یک مجله با کیفیت عالی است که توسط همکار بررسی می شود تا رسانه ها و جامعه علمی بتوانند آن را مرور کنند. ما آن را منتشر کرده ایم تا دیگران بتوانند ارزیابی کنند ، نه اینکه بر تنظیم کننده تأثیر بگذارند. ما اولین گروهی هستیم که این کار را انجام داده ایم و این نشان می دهد که ما یک واکسن م effectiveثر داریم که با تأیید مقررات مطابقت دارد. “

نتایج منتشر شده نشان دهنده عدم بستری شدن در بیمارستان یا بیماری شدید در بین افرادی است که در بین 23،745 شرکت کننده در انگلیس ، برزیل و آفریقای جنوبی دچار جراحی Covid-19 شده اند. در مقایسه ، در بین افراد گروه کنترل که واکسن کنترل (نه واکسن Covid-19) به آنها تزریق شده است ، 10 مورد برای Covid-19 در بیمارستان بستری شده است که از این تعداد دو مورد شدید طبقه بندی شده اند ، از جمله یک مرگ.

131 مورد Covid-19 علامت دار در کل در میان 11،636 شرکت کننده در آزمایشات انگلیس و برزیل وجود داشته است. از این تعداد 5/30 (5/5 درصد) از 5807 مورد در گروه واکسن و 101 مورد (7/1 درصد) از 5829 مورد در گروه شاهد بودند که برابر با اثربخشی واکسن 70 درصد است. به یک زیرمجموعه (1،367 نفر) در انگلیس نیم دوز داده شد و پس از آن یک دوز کامل کامل “به دلیل تفاوت در نتایج روشهای کمی بین دسته واکسن. گروه دوز پایین / دوز استاندارد شامل بزرگسالان بالای 55 سال نیست زیرا دوز کم در مرحله اولیه آزمایش قبل از شروع جذب افراد مسن داده شده بود. “

اگر دو دوز کامل داده شود ، اثر واکسن 62٪ است و اگر به صورت نیم دوز ، سپس یک دوز کامل داده شود ، 90٪ است. نتایج همچنین اثر واکسن را در برابر انتقال بدون علامت 27٪ نشان می دهد که در رژیم دوز کامل تا 59٪ افزایش می یابد. مشخص شد که این واکسن بی خطر است و از 23،745 شرکت کننده فقط سه مورد دچار عوارض جانبی جدی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *