مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

لباس شیمیدان به مودی ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

مشاهده هم بزنید در تهیه دارو اختلال ایجاد نمی کند: لباس شیمی دان به مودیدهلی نو: تمام سازمان شیمی و داروخانه های هند ، نمایندگی بیش از 8.5 لک عمده فروشان ، توزیع کنندگان و خرده فروشان داروها در سراسر کشور ، نگرانی ها را در مورد تحریک کشاورزان در حال ایجاد اختلالات در تامین داروهای اساسی ایجاد کرده است زیرا بیشتر امکانات تولید در هاریانا واقع شده است. و هیماچال پرادش با انبارهای اصلی خود در آمبلا یا زیراکپور.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی ، این انجمن به دنبال مداخله دولت برای اطمینان از کمبود تأمین دارو به دلیل اعتراضات نیست.

وی اظهار داشت: “ما می ترسیم در صورت ادامه وضعیت ، کمبود داروهای اساسی وجود داشته باشد. بنابراین ، ما تقاضا داریم با استفاده از دفاتر مناسب شما با تأمین امنیت عبور و مرور داروها ، تأمین دارو را حفظ کنند. “

واحدهای عمده تولید دارو ، از جمله واحدهای شرکت های بزرگ دارویی و همچنین بسیاری از تولیدکنندگان قرارداد برای شرکت های چند ملیتی ، در Sonepat ، Baddi ، Solan و مناطق دیگر این دو ایالت مستقر هستند.

این واحدها نه تنها برای مصرف محلی دارو تهیه می کنند بلکه صادرات عمده را نیز تأمین می کنند. هیماچال به تنهایی 35 درصد فرمولاسیون دارویی را در آسیا از طریق 700 واحد تولیدی خود تأمین می کند.

با این حال ، با اعتراض کشاورزان به قوانین جدید مزرعه ، بزرگراه های مختلف مسدود شده است که منجر به ایجاد اختلال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *