مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

مرکز 100 تختخوابی Covid در Panvel ، Health News ، ET HealthWorld ظاهر می شود

1 min read

Maharashtra: مرکز 100 تختخوابی Covid در PanvelNavi Mumbai: Cidco بزودی با اصرار PCMC که به خودی خود فاقد بیمارستان است ، اولین بیمارستان خود را در قالب یک مرکز بهداشتی درمانی مخروطی 100 تختخوابی (DCHC) در مرکز جامعه خود واقع در بخش 5 ، کالامبولی توسعه می دهد.

Cidco قبلاً توسعه DCHC را در سالن Virupakshya در Old Panvel به صفر رسانده بود و حتی مناقصه های مشابه را ارائه داد. اما بعداً این پروژه لغو شد.

PCMC خواستار بیمارستان عمومی برای جمعیتی بیش از 8.4 لک از Cidco شده است. این تقاضا پس از ظهور موارد تاج در شهر در اوایل ماه مارس ، شدت گرفت.

هنگامی که چندین مورد از بیمارستان های خصوصی در حال فرار از بیماران Covid در طی همه گیری گزارش شد ، Cidco موافقت کرد که یک بیمارستان Covid ایجاد کند که به PCMC تحویل داده شود و بعدا برای درمان بیماران عمومی استفاده شود.

در همین حال ، مقامات Cidco و PCMC برای توسعه بیمارستان از مکانهای مختلف بازدید کردند و بعداً مرکز کالامبولی را انتخاب کردند که به زودی به نهاد مدنی تحویل داده خواهد شد.

سوداخار دشموخ ، نماینده PCMC ، توصیه کرد که این مکان مکانی ایده آل برای مرکز کوید باشد و پس از مشورت زیاد ، سیدکو موافقت کرده است که قرارداد را ببندد.

دکتر BS Bavaskar ، افسر بهداشت پزشکی Cidco ، گفت: “ما به زودی DCHC را توسعه خواهیم داد و تختخواب ، مرکز ICU و اکسیژن رسانی را نصب خواهیم کرد.”

به گفته سیدکو ، به زودی روند مناقصه آغاز می شود تا پروژه در اولین فرصت تکمیل شود. وی افزود: “ما خواهان بستری شدن بیمارستان 200 تختخوابی در این سایت هستیم. پس از پایان شیوع بیماری همه گیر ، این بیمارستان می تواند برای بیماران عمومی مورد استفاده قرار گیرد زیرا این مرکز یک بیمارستان دائمی برای نهاد مدنی است. در همین حال ، ما بیمارستان 120 تختخوابی زیرمجموعه را به طور موقت برای معالجه بیماران کرونا تحویل گرفته ایم. علاوه بر این ، ما به بیمارستان های خصوصی اعتماد می کنیم تا امکانات بهداشتی را به ساکنان محلی ارائه دهیم. “

معاون کمیته PCMC سانجی شینده گفت: “Cidco قصد دارد حداقل 50 تخت ICU و تعداد مساوی تخت اکسیژن در ساختمان چند طبقه ایجاد کند. گفتگوها با Cidco برای واگذاری این ساختار ادامه دارد. یک بیمارستان دولتی نیاز کل یک ساعته در کل منطقه PCMC است و Cidco طی چند دهه گذشته هیچ تأمین هزینه ای نکرده است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *